Harmony Body and Mind

ul. Piłsudskiego 91/9, Wrocław

Zabieg HIFU na szyję, twarz i dekolt w Harmony Body and Mind (do -54%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg polega na skupieniu energii ultradźwiękowej na określonych partiach i głębokości, co znacząco wpływa na ujędrnienie i lifting skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: HIFU
  • czas trwania: od 30 do 60 min (w zależności od partii)
  • korzyści z zabiegu: lifting, porównywalny z efektami, jakie daje chirurgia plastyczna

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

  • Wskazania: opadający kontur twarzy, zmarszczki
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 171 445 lub 606 627 162. Salon czynny codziennie w godz. 10:00 - 22:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Harmony Body and Mind

Zlokalizowany we Wrocławiu salon odnowy Harmony Body and Mind zrodził się z marzeń o ucieczce w świat relaksu i zapomnienia o codziennym pośpiechu. Tutaj można odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego, oddając się w ręce specjalistów, którzy pomagają przywrócić harmonię pomiędzy ciałem, a umysłem. W ofercie dostępne są zabiegi obejmujące przede wszystkim masaże (relaksacyjne, odprężające, terapeutyczne), jak i terapie o charakterze rytuałów. Ponadto klienci mają do wyboru profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które pomagają kompleksowo zadbać o wygląd.