zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Hardworkers Team

al. Grabowa 1 Park Zdrojowy, Nałęczów

Lot balonem i pamiątkowe zdjęcie dla nawet 6 osób z firmą Hardworkers Team

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Godzinny lot balonem może być niezapomnianą przygodą uwiecznioną na zdjęciach i szansą na podziwianie świata z zupełnie innej perspektywy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aneta
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2021
Profesjonalna obsługa, niesamowite wrażenie, piękne widoki.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot balonem + pamiątkowe zdjęcie
  • czas trwania lotu: ok. 60 minut
  • podczas lotu można podziwiać malownicze okolice Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina z wysokości nawet 2000 m

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 230 787. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Usługa realizowana jest w koszu maks. 6-osobowym (loty grupowe). Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hardworkers Team

Firma powstała za sprawą wysiłków dwóch pilotów, pasjonatów sportu balonowego oraz członków Aeroklubu Lubelskiego. Dzięki ich pasji do podziwiania świata z góry, klienci Hardworkers Team mają szansę rozkoszowania wzroku widokiem Nałęczowa, Kazimierza Dolnego czy doliny Wisły z wysokości nawet 2000 m. Podniebne wojaże odbywają się balonem na ogrzane powietrze, przez co załoga będzie miała mnóstwo czasu, by oglądać Ziemię z lotu ptaka.

Więcej informacji na Facebooku.