Brak nowych powiadomień

ul. Poznańska 26, Bydgoszcz

Light Sheer Quattro®: depilacja wąsika, pach lub bikini klasycznego za 25 zł i więcej w Golden Beauty & SPA w Bydgoszczy

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja nowoczesnym laserem nie wiąże się z nieprzyjemnymi odczuciami i jest możliwa nawet na opalonej skórze

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer Quattro®
  • rok produkcji: 2019
  • liczba rekomendowanych zabiegów: już po jednym efekty są widoczne
  • czas trwania zabiegu: ok. 15-45 minut
  • partie ciała do wyboru: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, przedramiona, brodawki, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie (liczone jako 3 zabiegi), kolana, stopy, pośladki, okolica nad pośladkami, szpara brwiowa

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Light Sheer Quattro® to laser II generacji, stworzony dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą korzystać z depilacji również latem i mają niski próg bólu oraz ciemniejszą karnację. Wykorzystana technologia jest także dobrym rozwiązaniem dla klientów z problemami skórnymi (np. popękane naczynka). Jeden zabieg może zlikwidować trwale do 60% włosów.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy. Zabiegi wykonywane są laserem II generacji, gdzie do każdej partii ciała obowiązuje dopłata 29 zł na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 116 187. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty & SPA

Niewielkie wnętrza estetycznie urządzonych placówek zostały tak przygotowane, aby każdy mógł poczuć się komfortowo. Efektywne leczenie wymaga nie tylko profesjonalnej wiedzy i fachowego podejścia, ale też uwagi i zrozumienia potrzeb chorych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, tutejszy personel nieustannie wzbogaca swoją wiedzę oraz poszerza ofertę o nowości pojawiające się na rynku. Golden Beauty & SPA wyróżnia się indywidualnym podejściem do pracy na każdym etapie leczenia. Wśród zabiegów dostępnych w centrum estetycznym wyróżnić można m.in. wybielanie zębów, pakiety zabiegów wyszczuplających na całe ciało i odżywczych na twarz oraz zabiegi ginekologii estetycznej. Szczególnie warta polecenia jest również depilacja laserem Light Sheer, którą wykonuje się tutaj od 2010 roku.

Golden Beauty & SPA

Depilacja, Depilacja laserowa