Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Koszykowa 35, Warszawa

Makijaż permanentny oprawy oczu (od 99,99 zł) i ust (od 299,99 zł) w Glow Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Trwała alternatywa dla tradycyjnego makijażu i sposób na podkreślenie oczu, brwi i ust

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: ombre / pudrowa
  • zabieg przeznaczony tylko dla osób, które nie posiadają wykonanego już wcześniej makijażu permanentnego tej części ciała
  • korekta za dodatkową opłatą możliwa po ok. 3 tyg. (ilość poprawek makijażu i koszt dopłaty zależny od typu skóry, dokładne oszacowanie podczas konsultacji)
  • znieczulenie w cenie

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher na prezent.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 721 826 681. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Glow Studio

Zlokalizowany w centrum Warszawy salon kosmetyczny to miejsce, w którym można zadbać o swoją urodę i oddać się przy tym chwili relaksu. Pracujące tu certyfikowane specjalistki posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu i specjalizują się w takich zabiegach jak manicure i pedicure (hybrydowy i żelowy), stylizacja oprawy oczu (np. przedłużanie rzęs, laminacja), makijaż permanentny (brwi, kreska górna i dolna powiek, usta, rekonstrukcja brodawki piersiowej), jak i makijaż dzienny, ślubny, czy okolicznościowy.