Bilet wstępu do strefy basenowej (od 29 zł) i strefy saun (od 41 zł) w Termach Uniejów

Termy Uniejów

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code DUO30. Ends 25.7.
Użyj kodu
Ponad 100 sprzedanych dzisiaj, ta oferta szybko się sprzedaje. Kup teraz, jeśli chcesz z niej skorzystać!

Wyróżniki

Wodna rozrywka na terenie term to pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi – w połączeniu z korzyściami zdrowotnymi

O tej ofercie


Atrakcje w strefie basenowej

Kąpielisko wewnętrzne:

Kąpielisko zewnętrzne:


Atrakcje w strefie saun


Dodatkowe informacje:

  • dzieci do lat 7 z opiekunem wchodzą za darmo
  • na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia w szatni
  • oferta gastronomiczna dostępna tutaj
  • noclegi dostępne tutaj

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta ważna od poniedziałku do piatku. Sposób realizacji: groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Kasa otwarta jest codziennie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Więcej informacji pod nr tel.: 506 090 419 lub mailowo informacja@termyuniejow.pl. Strefa saun czynna jest w dni powszednie od godziny 16 do 22.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny do 31/08/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Termy Uniejów

Bogato wyposażony kompleks kąpielowo-rekreacyjny kusi gości szeregiem atrakcji dla osób w każdym wieku. Całość składa się z kilku wyznaczonych stref, spośród których wymienić można m.in. strefę saun, kąpielową zewnętrzną i wewnętrzną, restauracyjną, a także klub taneczny i kręgielnię. W pierwszej z nich zrelaksować się można w gabinecie masażu czy też w łaźni tureckiej lub zdecydować się na prawdziwy trening odpornościowy w komorze śnieżnej, gdzie temperatura waha się od -5°C do -13°C. Część kąpielowa pozwala zarówno dobrze bawić się najmłodszym (basen dziecięcy i brodzik), jak i odpocząć osobom dorosłym (basen solankowy, bufet wodny z zatoką i wiele więcej). Na tych, którzy cenią sobie szczyptę szaleństwa, czekają dwie zjeżdżalnie o długości 58 i 12 metrów.

Woda termalna w tym miejscu pochodzi z głębokości ponad 2000 metrów i charakteryzuje się odpowiednimi parametrami: wydajnością (120 m³/h), temperaturą (68°C) oraz niską mineralizacją na poziomie 7 g/l. Uniejowska solanka pomaga w leczeniu rozmaitych chorób, w tym o podłożu reumatoidalnym, ortopedyczno-urazowym i wielu innych.