Od 69,99 zł: całodniowy karnet do Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna

Laskowa

990+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce: blisko 4800 m tras zjazdowych, oświetlony oraz naśnieżany stok i więcej

W skrócie


Szczegóły:

 • naśnieżanie stoku: sztuczne/naturalne
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak, pod samym stokiem
 • możliwość wypożyczenia sprzętu: tak
 • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
 • liczba i długość tras: 4 trasy (250, 700, 800, 2000 m długości)
 • 4 wyciągi (w tym 3 talerzykowe i 1 czteroosobowy wyciąg krzesełkowy) o łącznej przepustowości 4000 osób/h.
 • wysokość stoku: 25, 100, 111, 305 m
 • dodatkowe opłaty za kartę: 10 zł kaucji zwrotnej za kartę chipową
 • gastronomia i noclegi w pobliżu: tak, na terenie stacji
 • serwis sprzętu, szkoła i przedszkole narciarskie
 • oświetlenie stoku: tak

Kamery na żywo znaleźć można tutaj.

Jak aktywnie spędzać czas wolny zimą? Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z oferty Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna. Narciarstwo to sport, który ma wiele zalet – to nie tylko znakomita zabawa w gronie rodziny czy znajomych, ale też trening aerobowy całego ciała i sposób na poprawę zdrowia. Pozwala utrzymać dobrą kondycję i spalić zbędne kalorie.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet w kasie. Kaucja zwrotna za każdy karnet płatna 10 zł.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z 1 karnetu może korzystać tylko 1 osoba (osoba, która jako pierwsza skorzysta z danego ski-passu przy bramce, gdzie zostanie spersonalizowana). Nie ma możliwości zwrotu karnetu po wymianie grouponu. Klient otrzymuje karnet na karcie chipowej, za którą należy uiścić kaucję zwrotną. Warunkiem realizacji grouponów jest otwarcie stacji narciarskiej. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.03.2019.

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna


Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna oferuje trasy dla początkujących i zaawansowanych fanów białego szaleństwa. Ponadto są tu: wypożyczalnia i serwis sprzętu, szkoła i przedszkole narciarskie, restauracja, bar, gazdówka, hotel. Nic więc dziwnego, że w 2006 roku stacja otrzymała tytuł najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce według ankiety prowadzonej przez serwis Narty.onet.pl i SKI Magazyn. Amatorzy zimowych sportów mają tutaj do swojej dyspozycji blisko 4800 metrów tras zjazdowych i 3 wyciągi, w tym 2 talerzykowe i 1 krzesełkowy o łącznej przepustowości 4000 osób na godzinę. Ponieważ stok jest naśnieżany i oświetlony, nic nie stoi na przeszkodzie, by szaleć na nim bez względu na pogodę i porę dnia.

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.