zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem DLAMAMY. Dziś koniec.

Podwale 11, Warszawa

Kurs języka angielskiego Metodą Callana od 39,99 zł w GB English

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkoła GB English jako jedyna w Warszawie posiada akredytację The Callan Method Organisation in Cambridge

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs języka angielskiego Metodą Callana:

  • 39,99 zł za 8 godzin – (2 x w tyg. po 2 godz.),
  • 89,99 zł za 16 godzin – (2 x w tyg. po 2 godz.),
  • 119,99 zł za 24 godziny – (2 x w tyg. po 2 godz.).

Dodatkowe informacje:

  • 1 godz. lekcyjna trwa 50 minut
  • różne poziomy zaawansowania: od basic do FCE
  • po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat
  • zapisy do grup na podstawie dyspozycyjności podanej przez kursanta, kursant ma możliwość wyboru dni i godzin zajęć.

W ofercie szkoły dostępny jest także język hiszpański

Metoda Callana została stworzona w latach sześćdziesiątych w celu szybkiego i poprawnego opanowania języka angielskiego przez pracowników firm. Metoda Callana uczy mówić i myśleć bezpośrednio w języku angielskim, bez tłumaczenia na język ojczysty. Dodatkowo, aby studenci nie przyzwyczajali się do lektora i jego akcentu, następuje ciągła rotacja lektorów.

GB English od kwietnia 2017 r. jako jedyna szkoła w Warszawie ma prawo nauczania języków obcych dzieci i dorosłych Metodą Callana.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W ciągu 2 tyg. od zakupu należy zgłosić się na test kwalifikacyjny. Po tym terminie groupon traci ważność.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maksymalnie 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta jest dostępna dla uczniów od 18. roku życia.
Dodatkowe informacje: przynieś ze sobą wydrukowany groupon lub prześlij go na maila: office@gbenglish.pl. Kursy odbywają się od pon. do czw. w godz. 15.30-21.30. Uczestnicy otrzymują certyfikat po zakończeniu kursu. Dodatkowa opłata za materiały dydaktyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 085 511 w przeciągu 2 tygodni od zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

GB English

Szkoła posiada akredytację na nauczanie języków obcych Metodą Callana od Callan Method Organisation Limited in Cambridge na terenie całej Warszawy. W GB English oprócz Metody Callana organizowane są również konwersacje i kursy z języka branżowego oraz zajęcia dla dzieci metodą Callana (nowość 2016). Z usług GB English korzystało wiele renomowanych firm i instytucji, m.in. Ikea, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Ministerstwo Zdrowia i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.