zamknij
Wyprzedaż!

Gabinet Naturoterapii Miejsce Mocy

Rynek Dębnicki 5, Kraków

Do 50% zniżki na kolumbijski masaż wyszczuplająco-relaksacyjny w Gabinecie Naturoterapii Miejsce Mocy

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Na miejscu możemy ustalić indywidualny plan terapii

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
sierpień 31, 2021
Super! Niezwykłe doświadczenie :)
A
Amaliatop reviewer
9 Oceny5 reviews
czerwiec 2, 2021
Było miło i zgodnie z opisem.
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
maj 24, 2021
Ciekawe miejsce godne polecenia :)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Kolumbijski masaż wyszczuplająco-relaksacyjny

Maderoterapia to godzinny masaż z wykorzystaniem anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. Jest to kolumbijski masaż antycellulitowy, odchudzający, wyszczuplający, drenaż limfatyczny i jednocześnie masaż relaksacyjny. Zaleca się serię masaży, ale już po jednym zabiegu można zaobserwować poprawę jakości skóry, poprawę sprężystości i jędrności.

Masaż ten ma pomóc kobietom w osiągnięciu zdrowej i pięknej sylwetki oraz zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Połączenie wiedzy z zakresu funkcjonowania układu limfatycznego, intensywna praca narzędziowa na tkance podskórnej, a także opracowanie powięzi daje wielopłaszczyznowy wymiar pełnej terapii. Głęboka praca na tkankach daje poczucie zmniejszenia napięcia mięśniowego, dzięki czemu wpływa na odprężenie, wyciszenie i redukcję stresu.

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 608 322 236. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Naturoterapii Miejsce Mocy

Prowadzony na terenie Krakowa gabinet to miejsce, w którym wykonywane są specjalistyczne masaże oraz terapie. W Gabinecie Naturoterapii Miejsce Mocy przeprowadzane są zabiegi świecowania uszu, detoksykacji organizmu oraz liczne masaże. Wśród nich wymienić warto m.in. masaż misami tybetańskimi, masaż pleców z terapią bańką chińską, biomasaż czy akupresurę stóp.