Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

Webera 25, Rybnik

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł i więcej na zabieg toksyną botulinową w gabinecie Medycyna Estetyczna – Rybnik

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wygładzenie zmarszczek wybranej partii twarzy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej:

  • 49,99 zł za groupon wart 200 zł na 1 partię twarzy,
  • 59,99 zł za groupon wart 400 zł na 2 partie twarzy,
  • 69,99 zł za groupon wart 600 zł na 3 partie twarzy.

Zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej Joannę Tyras.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Partie twarzy do wyboru

  • czoło- poziome bruzdy,
  • gładzizna czoła- pionowe bruzdy tzw. “lwia zmarszczka”,
  • okolica oczu- tzw. “kurze łapki”.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 15 minut

Botoks jest zabiegiem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej w wybrane miejsca na twarzy, dzięki czemu uzyskuje się efekt wygładzenia zmarszczek mimicznych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W związku z wprowadzonym stanem epidemicznym, gabinet aktualnie wstrzymał przyjmowanie pacjentów i wznowi działalność najwcześniej od czerwca/lipca 2020 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupony zniżkowe. Po zakupie grouponu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Do grouponu w cenie: 49,99 zł – dopłata 250 zł, 59,99 zł – dopłata 400 zł, 69,99 zł – dopłata 600 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 009 509 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

W gabinecie dzięki zabiegom medycyny estetycznej kompleksowo zadbać można o dobre samopoczucie oraz wygląd pacjentów. Na pierwszym miejscu stawia się tu zdrowy rozsądek i umiar oraz kieruje zasadą, że zabiegi mają subtelnie korygować niedoskonałości, podkreślać urodę i przedłużać młodość. W zakres oferowanych zabiegów wchodzą m.in: korekcja zmarszczek, modelowanie twarzy, powiększanie ust, leczenie nadpotliwości i łysienia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, lipoliza iniekcyjna czy mezoterapia igłowa. Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej Joanna Tyras.