Gabinet Masażu i Terapii

Sokratesa 13d lok. 28, Warszawa

Godzinny masaż do wyboru od 79,99 zł w Gabinecie Masażu i Terapii

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż pozwoli uwolnić ciało od zbędnego napięcia i może być skutecznym remedium na zmęczenie fizyczne

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 minut
 • dostępne masaże:
  • relaksacyjny
  • klasyczny
  • sportowy
  • oliwką/ciepłą oliwką
  • olejem kokosowym/ciepłym olejem kokosowym.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 518 516. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje wybrany masaż ciała. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet Masażu i Terapii

Na warszawskich Bielanach działa gabinet, który oferuje zabiegi mające na celu przyniesienie wewnętrznej równowagi oraz harmonii. Salon posiada bogaty wybór masaży, takich jak m.in. relaksacyjny, gorącymi kamieniami, sportowy czy masaż miodem. Wykorzystywane w trakcie zabiegu techniki pomagają w naturalny sposób koić dolegliwości bólowe. Salon zatrudnia osoby niewidome, które są szczególnie uzdolnionymi masażystami, dzięki wyczulonemu zmysłowi dotyku.