Brak nowych powiadomień

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Bellus Aesthetic

ul. Szewska 6-8, Katowice

Makijaż permanentny brwi za 249,99 zł w gabinecie Bellus Aesthetic w Katowicach (zamiast 1000 zł)

110+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Makijaż permanentny brwi podkreśla oprawę oczu, dzięki czemu staje się ona wyrazistsza i bardziej zadbana

W skrócie

Oferta

  • 249,99 zł zamiast 1000 zł za makijaż permanentny brwi wybraną metodą

Dostępne metody:

  • microblanding
  • taffy
  • piórkowa

Taffy, microblanding, piórkowa to techniki manualnego wykonania makijażu permanentnego. Dzięki nim uzyskujemy niezwykle cieniutkie, naturalne „włoski” których nie da się osiągnąć żadną inną metodą. Brwi wykonane tymi technikami są lekkie i do złudzenia przypominające naturalną brew. Po ok. 3 tygodniach wymagana jest jedna korekta makijażu w celu utrwalenia go na dłużej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zabiegiem wykonywany jest demakijaż oraz zaznaczany jest pożądany kształt brwi. Krem znieczulający z lidocainą jest w cenie. Mocniejsze znieczulenie - dopłata na miejscu 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 313 140 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bellus Aesthetic

Miejsce, w którym komfort, relaks i odprężenie łączy się z autentyczną odnową skóry, poprawą wyglądu oraz pomocą z problemami skórnymi i estetycznym upiększaniem zaprasza swoich gości na zabiegi, które pomogą w realizacji celów związanych z poprawą wyglądu. Gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej, takich jak makijaż permanentny, wypełniacze, mezoterapia igłowa oraz lipoliza iniekcyjna. Dodatkowo oferuje pełny wachlarz bezinwazyjnych zabiegów upiększających i pielęgnujących na twarz, ciało, paznokcie oraz rzęsy.