,,Red Nails'' Mobilna Kosmetyka Marta Gawlik

Józefowska 10/7, Katowice

Brwi: makijaż permanentny (od 220 zł) lub laserowe usuwanie (120 zł) w Red Nails w Katowicach

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalnie wykonany makijaż podkreśla brwi i dodaje spojrzeniu wyrazistości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: piórkowa, taffy, microblading, ombre, powierzchnia, pixel, insta brows
  • znieczulenie: bezpłatnie
  • opłata za korektę ustalana indywidualnie w salonie

W Red Nails makijaż permanentny brwi wykonuje się różnymi metodami. Taffy, microblading, metoda piórkowa/włoskowa to zabiegi wykonywane manualnie (bez użycia maszyny). Polegają na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi, różnią się miedzy sobą sposobem ułożenia włosa pigmentowanego w skórze, ich rozstawem oraz głębokością.

Metoda ombre to zabieg z manualnym wykorzystaniem aparatu i użyciem 3 barwników.

Metoda pixel uważana jest za najmniej inwazyjną. Podczas zabiegu wprowadza się pigment pod kątem 90° i delikatnie kropkuje naskórek.

Metoda insta brows opiera się na pigmentacji z mocno zaznaczoną podstawą brwi, łuku brwiowego oraz górnej części brwi.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Opłata za korektę ustalana indywidualnie w salonie. Znieczulenie bezpłatnie. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca. Godziny otwarcia: 7-20 (7 dni w tygodniu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Red Nails

Red Nails to salon kosmetyczny stworzony z myślą o tych, którym na co dzień brakuje czasu na pielęgnację urody. Specjalnością Red Nails jest makijaż permanentny, ale można tu także skorzystać z zabiegów takich jak: stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs czy zagęszczanie włosów. Salon wykonuje usługi przez 7 dni w tygodniu (również po godzinie 20), wystarczy zadzwonić i ustalić termin. Pracujący tu specjaliści korzystają wyłącznie z markowych preparatów firm Pure Bau, Swiss Colors i Custom Color System. Warto wspomnieć, że Red Nails prowadzi również indywidualne szkolenia.