Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

Bartnicza 10a, Szczecin

Przegląd stomatologiczny (Skaling + polishing + fluoryzacja) i więcej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet higienizacyjny to sposób na oczyszczenie zębów z kamienia i przebarwień, wzmocnienie szkliwa i piękniejszy uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta
  • opcjonalnie: pakiet dla osób z aparatami ortodontycznymi

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135. Ze względu na urlop, brak możliwości realizacji grouponu w dniach 27.12.2022 r., - 2.01.2023 r. Godz. rejestracji: pon. 9-13, wt. 9-13, śr. 9-13, czw. 14-18, pt. 9-13. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Próba wykorzystania grouponu ponownie przez tę samą osobę spotka się z odmową. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

W ramach swojej działalności Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska współpracuje z placówką Medicine Lekarze Specjaliści, która oferuje klientom szeroką gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii. Doświadczony zespół specjalistów pomaga w leczeniu zębów, profilaktyce i uzupełnianiu ubytków. Oprócz tego na miejscu skorzystać można z konsultacji okulistycznej, ginekologicznej, dermatologiczno-alergologicznej, a nawet rehabilitacji. Placówka oferuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, krótkie terminy oczekiwania oraz rodzinną atmosferę.

W gabinecie znajduje się także pracownia RTG, w której można wykonać pełną rentgenodiagnostykę stomatologiczną: pantomogram, telerentgenogram (cefalogram), zdjęcie celowane zęba, skrzydłowo-zgryzowe, stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcie czaszki AP oraz badania: EKG, Holter EKG, Holter RR (ciśnienia), spirometrię.

Dodatkowe informacje dostępne tutaj