Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Kochanowskiego 18, Rzeszów

Do 37% zniżki na: Krioterapia w firmie Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: SUPER20. Ważny do 9.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Krioterapia może prowadzić do poprawy mobilności, złagodzenia bólu i złagodzenia stanu zapalnego

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Jeden zabieg krioterapii miejscowej

Cryolift

Zabieg krioterapii to skuteczny sposób na ujędrnienie i odświeżenie skóry twarzy oraz nadanie jej blasku i młodzieńczego wyglądu, szczególnie, gdy Twoja skóra wygląda na zmęczoną lub matową.

Intensywne zimno powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych i zwężenie porów. Gdy skóra wróci do normalnej temperatury, naczynia krwionośne szybko się rozszerzają, powodując wzrost dopływu krwi i tlenu, a skóra staje się promienna i napięta

Trzy zabiegi krioterapii miejscowej

Zabieg krioterapii, służy do terapii zimnem w najbardziej problematycznych partiach i potrafi zapewnić szereg pozytywnych efektów:

  1. odchudzanie
  2. modelowanie sylwetki
  3. redukcja cellulitu
  4. miejscowe “zamrażanie” tkanki tłuszczowej
  5. ujędrnianie skóry
  6. pobudzenie produkcji kolagenu
  7. redukcja obrzęków
  8. poprawa jędrności i elastyczności skóry
  9. redukcja zapaleń
  10. poprawa krążenia krwi

Pięć zabiegów krioterapii miejscowej

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegów krioterapii miejscowej. Zabiegi krioterapii mogą być wykonywane w komorze lub za pomocą przenośnego narzędzia w celu dotarcia do określonych obszarów. Wykorzystuje niskie temperatury, aby zapewnić korzyści terapeutyczne, takie jak zmniejszenie bólu stawów; sesje mogą również sprawić, że klienci poczują się pełni energii. Obszary objęte zabiegiem mogą obejmować kostki, ramiona, stopy, łokcie, kolana lub szyję.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 339 429. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Zlokalizowane w Rzeszowie centrum medyczne powstało w 2018 roku „aby wspierać osoby przeżywające trudności związane z pogorszeniem lub utratą szeroko rozumianego zdrowia oraz osoby, którym zależy na poprawie jakości swojego życia.” Fundacja Krok Ku Zdrowiu realizuje swoje cele poprzez dbanie o lepsze samopoczucie fizyczne, psychiczne i społeczne swoich pacjentów. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu: dietetyki, pielęgniarstwa, masażu (np. klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, bańką chińską), pediatrii, medycyny estetycznej, ginekologii, fizjoterapii oraz akupunktury.