zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Fly Studio

Banderii 4 U5, Warszawa

Depilacja laserowa wybranych partii od 6,99 zł w Studiu Fly

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranych partii i cieszyć się gładką skórą na całym ciele

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Magic Smooth
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: w zależności od owłosienia
  • czas trwania zabiegu: 30-40 min
  • zabiegi należy wykonywać co 1-1,5 miesiąca
  • partie ciała do wyboru:
    • grupa 1.: wąsik, linia brzucha, kolana, sutki, kobieca broda, baki
    • grupa 2.: pachy, łydki, uda, bikini płytkie, przedramiona, ramiona, stopy, dłonie

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fly Salon Kosmetyczny

Zlokalizowany na warszawskiej Woli salon kosmetyczny to miejsce, w którym każdy ma szansę znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta zabiegowa obejmuje usługi kosmetologiczne (np. mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny), fryzjerskie i barberskie oraz stylizację paznokci dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zdecydować się na depilację laserową i woskiem, laminację oraz hennę brwi i rzęs, a także trwale ozdobić swoje ciało tatuażem. Wszystko to w miłej i komfortowej atmosferze.