FitWarzywko

Catering dietetyczny z dowozem: dieta standard lub wegetariańska na 3 dni za 114 zł i więcej z firmą FitWarzywko

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Urozmaicona i zbilansowana dieta w wersji standardowej lub wegetariańskiej z dostawą to oszczędność czasu i pomoc w walce z kilogramami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 9, 2023
Tak, do tej pory jestem zadowolona , Polecam!
E
Ewelina
9 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 15, 2022
Koszmar. To co nam przywieziono.. wyglądało jak żarcie dla świnek. Nie popełniajcie naszego błędu. Druga kwestia: na opakowaniach nie zamieszczano alergenów i składników. To niedopuszczalne. Jest jeden plus. Zwrócono nam kasę ale trochę się trzeba było napocić by do tego doszło. Groupon pięknie umywa rączki, więc pamiętajcie: Groupon jest sprzedawcą, to on ma się kontaktować ze swoim kontrahentem nie kupujący, a i jeszcze jedno. Groupon pisze, że może zwrócić kasę tylko w postaci środków premiowych. Nie wierzcie w to. Mają obowiązek zwrócić na życzenie na konto bankowe. Poczytajcie o kontroli UOKIK :)
P
Przemysław
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 29, 2021
Bardzo słabo. Cena niska ale to również przekładało się na jakość posiłków. Generalnie ciągle chodziłem na wzdęciach.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • dostępne diety:
  • standard
  • wegetariańska
 • kaloryczność: 1000, 1300 kcal
 • czas trwania: od 3 do 30 dni
 • dostawa:
  • Poznań
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • dowóz w weekendy: tak
 • dowóz w piątek na 3 dni: tak, indywidualnie, po wcześniejszym ustaleniu poprzez formularz

Przykładowe menu dostępne jest tutaj.


Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. W przypadku próby wykorzystania grouponu drugi raz przez tę samą osobę (zarówno grouponu kupionego, jak i podarowanego) obsługa odmówi realizacji.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj z min. 1-dniowym wyprzedzeniem na wybranej stronie: https://fitwarzywko.pl/groupon/. Przed zakupem należy zapoznać się ze strefami dowozu: https://fitwarzywko.pl/obszar-dowozu/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

FitWarzywko

Pasja do zdrowego stylu życia i odżywiania były motywacją do utworzenia firmy FitWarzywko. Dzieląc się własnym doświadczeniem oraz czerpiąc z wiedzy dietetyków i psychologów, firma opracowała zestaw diet, które w prosty i smaczny sposób pomagają w osiąganiu równowagi żywieniowej. Zbilansowane i regularne posiłki mają wpływ nie tylko na wagę, wygląd cery, włosów czy paznokci, ale także na codzienną aktywność fizyczna i intelektualną. Zdrowa dieta przyczynia się do przezwyciężania stresu, przemęczenia, poprawy ogólnego samopoczucia i nastawienia we wszystkich aspektach życia. W zabieganym życiu każdemu zdarza się zapomnieć, że „wszystko zaczyna się na talerzu”.

FitWarzywko wychodzi naprzeciw tym potrzebom dostarczając codziennie posiłki skomponowane w oparciu o świeże warzywa i owoce oraz mięsa pochodzące od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Diety opierane są na regionalnych i lokalnych produktach.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.