Brak nowych powiadomień

Avicenna

Himalajska 13, Wrocław

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego od 1199,99 zł z firmą Avicenna

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Implant to rozwiązanie dla osób, które utraciły ząb (lub zęby) z powodu choroby przyzębia czy uszkodzenia mechanicznego

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego:

  • 1199,99 zł za 1 implant bez korony,
  • 2299,99 zł za 1 implant z łącznikiem i koroną,
  • 4599,99 zł za 2 implanty z łącznikiem i koroną.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed wszczepieniem implantu konieczna jest konsultacja kwalifikująca do zabiegu. Niezbędne jest również zdjęcie pantomograficzne (zdjęcie panoramiczne zębów). Gdy lekarz stwierdzi, że wszczepienie implantu jest niemożliwe, prawo do wykorzystania grouponu zostaje przeniesione na osobę wyznaczoną przez pacjenta. Pacjent może również zwrócić groupon i otrzymać zwrot pieniędzy. Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu płatna według cennika w danej placówce. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Zabieg i konsultacja muszą się odbyć w okresie ważności grouponu. Zabieg chirurgicznego wszczepienia implantu jest realizowany w Gabinecie Stomatologicznym Alfa Dent przy ulicy Himalajskiej 13.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 792 596 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Avicenna

Każdemu, kto chce kompleksowo zadbać o swoje uzębienie, wychodzi naprzeciw firma naukowo-medyczna Avicenna, która specjalizuje się w implantologii. Wśród dostępnych usług oferuje wszczepienie implantów bez korony lub z łącznikiem i koroną. Implanty B&B Dental charakteryzują się podwójnym gwintowanym korpusem, który dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu zapewnia większą stabilność i komfort założenia. Można tu również zadbać o profilaktykę przeciwpróchniczą i biały uśmiech, wybierając zabieg lampą BlancOne.

Avicenna

Dentysta, Implant dentystyczny