Feet Body Mind gabinet refleksologii

Mikołaja Reja 18/27, Bielsko-Biała

Refleksologia twarzy, dłoni, stóp i więcej w Feet Body Mind gabinet refleksologii (do -9%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Refleksologia na wybraną partię ciała pozwala na dogłębny relaks i poprawę samopoczucia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 120 minut (w zależności od opcji)
  • dostępne masaże:
    • refleksologia twarzy
    • refleksologia dłoni, rąk, paznokci
    • refleksologia stóp
    • refleksologia stóp i twarzy

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 518 253. Inne sposoby rezerwacji niż telefoniczna nie będą honorowane.. Dni i godziny otwarcia lokalu: poniedziałek-środa 8:00-15:00, czwartek 8:00-18:30,piątek 8:00-19:00, soboty ruchome. Od marca wtorki ruchome. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Feet Body Mind Gabinet Refleksologii

Gabinet prowadzony jest przez dyplomowaną refleksolog, dietetyczkę, terapeutkę reiki. W Feet Body Mind Gabinet Refleksologii oferowane są rozmaite usługi i terapie, mające na celu poprawę samopoczucia, relaks i odprężenie. Zainteresowani mogą zdecydować się na m.in. refleksologię twarzy, stóp, masaż bańką, czakroterapię.