Farma Zdrowia – Gabinet Masażu

ul. Kaczeńcowa 2, Wrocław

Rytuały: ukojenie zmysłów Black Orchid, masaż autorski i oczyszczanie w Gabinecie Masażu Farma Zdrowia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by ukoić zmysłu, rozluźnić spięte mięśnie, podnieść poziom energii, ujędrnić, wygładzić i nawilżyć skórę, poprawić krążenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: rytuały spa dla 1 osoby

Rytuał na ciało Ukojenie Zmysłów Black Orchid (80 min)

Zabieg ma na celu rozluźnienie, podniesienie poziomu energii, a także nawilżenie, odżywienie, poprawienie jędrności i elastyczności, wygładzenie skóry.

Przebieg: relaksacyjny masaż ciepłym olejkiem, aplikacja kremu nawilżającego na całe ciało oraz zabieg regeneracyjny na dłonie (krem i masaż).

Masaż autorski 3 w 1 (90 min)

Zabieg ma na celu głęboki relaks, rozluźnienie mięśni całego ciała, działa kojąco na zmysły, łagodzi napięcia, poprawia pracę narządów wewnętrznych, likwiduje stres, dostarcza siły i odporności.

Przebieg: relaksacyjny masaż całego ciała w połączeniu z masażem gorącymi kamieniami + masaż stóp.

Rytuał oczyszczanie (90 min)

Zabieg ma na celu ujędrnienie skóry oraz poprawę krążenia limfatycznego, intensywnie usuwa toksyny, wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz ogólne funkcjonowanie organizmu.

Przebieg: masaż ciała z elementami drenażu limfatycznego + masaż twarzy, szyi i dekoltu + zabieg na dłonie (masaż, krem).

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 642 235. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Farma Zdrowia – Gabinet Masażu

Masaż może być sposobem leczenia i przywracania harmonii ciała i duszy – z takiego założenia wychodzi zlokalizowany we Wrocławiu gabinet. Farma Zdrowia specjalizuje się w masażach, które mogą przynieść szereg pozytywnych właściwości działając kompleksowo zarówno na ciało, jak i umysł. W ofercie dostępny jest np. masaż klasyczny i relaksacyjny.