Euforia Smaku Catering

5 dni diety optymalnej lub vege od 189,99 zł z firmą Euforia Smaku Catering

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio zbilansowane diety, które mogą poprawić samopoczucie oraz zmniejszyć dotychczasową wagę ciała

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: optymalna lub vege
  • kaloryczność: 1200, 1500, 1800, 2000 lub 2500 kcal
  • czas trwania: 5 lub 10 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Trójmiasto, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Wrocław, więcej informacji na stronie: https://euforia-smaku.pl/dojazdy/
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 4 do 8
  • przykładowe menu

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail euforiasmakucatering@gmail.com z podaniem danych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołącz groupon w formacie pdf lub podaj kod zabezpieczający groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Euforia Smaku Catering

Powstała z myślą o zdrowym i smacznym jedzeniu firma Euforia Smaku Catering oferuje swoim klientom urozmaicone posiłki w formie cateringu dietetycznego. Dostarczane na terenie wielu maist Polski dania dostępne są w ramach diety optymalnej, vege, sportowej, vege bez ryb, bezglutenowej czy bezlaktozowej. Warto dodać, iż przygotowano specjalny catering dla osób pracujących, składający się z 2 posiłków dziennie.