zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Escape Room 1871 Inny Wymiar

3 Maja 6, Chorzów

Gra typu escape the room dla 2-3 osób za 139,99 zł i więcej opcji w ER 1871 Inny Wymiar

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gratka dla wielbicieli dreszczyku i filmów grozy; pokój jest umiejscowiony w starej piwnicy potęgującej emocje

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 70-90 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: cały tydzień
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Pokój Horror

Umiejscowiony w starej kamienicy pokój charakteryzuje się mrocznym wystrojem i odpowiednio dobranym oświetleniem oraz muzyką, które mogą pogłębiać odczucie grozy. Uczestnicy gry mają za zadanie sprawdzenie, co stało się z ekipą remontową, która kiedyś pracowała w tym miejscu. Na rozwiązanie zagadki mają niewiele czasu.

Warunki

Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://er1871.pl/rezerwacje. Podczas rezerwacji należy podać imię w polu "Imię" (po wpisaniu imienia, po przecinku należy wpisać kod). W polu ''Dodatkowe informacje'' należy wpisać ''Groupon'' i podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Escape Room 1871 Inny Wymiar

Szukając niecodziennych emocji i wrażeń ukrytych w mrocznych, podziemnych zakamarkach można udać się do zlokalizowanego w Chorzowie salonu 1871 Inny Wymiar. Tutejszą specjalnością są budzące dreszcz przerażenia gry typu escape the room. Do wyboru jest pokój Horror, stworzony dla miłośników grozy, gdzie trzeba rozwiązać mroczną zagadkę oraz utrzymany w posapokaliptycznym klimacie pokój Schron. Na miejscu można również zorganizować imprezę lub integrację ze znajomymi.