Druskienniki Aquapark

Vilniaus al. 13-1, Druskininkai

Całodzienny wstęp do parku wodnego i kompleksu łaźni w Aquaparku w Druskiennikach na Litwie (do -38%)

Wybierz opcję
Ponad 1 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na cały dzień relaksu w kompleksie saun i wodnych atrakcji w basenach ze zjeżdżalniami pełnymi zakrętów i innych rozrywek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Bilety wstępu do Aquaparku w Druskiennikach na Litwie


Szczegóły:

  • bilet obejmuje całodzienny wstęp:
  • do parku wodnego dla 1 dziecka (wiek 7-17 lat)
  • do parku wodnego i kompleksu łaźni dla 1 osoby dorosłej
  • oferta dostępna od poniedziałku do niedzieli

Dostępne atrakcje

Strefa rozrywek wodnych

W skład Parku Wodnego wchodzą: wieża zjeżdżalni, składająca się z 5 różnych zjeżdżalni zamkniętych i otwartych, oraz strefa basenów pod urzekającą kopułą dachu. Zjazd ze zjeżdżalni na oponie lub bez opony może zapewnić niezapomniane wrażenia i właściwie ocenić swoje umiejętności i kondycję. Zjazd z olbrzymią prędkością zjeżdżalnią „Bermudy” o długości 212 m lub zjeżdżalnią „Ekstremalna” z mnóstwem zakrętów dają odpowiednią dawkę adrenaliny.

Strefa basenów o różnorodnych kształtach oferuje 1800 m² powierzchni do pływania w wielkim basenie, w którym dodatkowo ciało masują wyciekające ze skał kaskady, wodospady i prądy podwodne. Odpocząć można w cieniu dziewięciometrowych palm, a poprzez przeszkloną ścianę – podziwiać widok na piękną panoramę uroczych brzegów Niemna. Zwolennicy aktywnego odpoczynku mogą zmagać się z morskimi falami w basenie, albo sprawdzić swoją kondycję, pływając wartką rzeką z prądem lub pod prąd. Do ogrzania się i pobudzenia zmysłów zapraszają łaźnia sucha i parowa, jak również strefa relaksu z rozgrzewającymi ciało promieniami podczerwieni. Jako uzupełnienie przyjemności płynących z rozrywek można skorzystać z programu łaźniowego dla całej rodziny w łaźni „Karakum”.

Strefa 19 łaźni

Strefa 19 łaźni to oaza wypoczynku. Wszystkie łaźnie posiadają oryginalny wystrój, zaprojektowane zostały na wzór różnych światowych tradycji. Codziennie istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych, bezpłatnych programów łaźniowych wykorzystujących do maseczek ekologiczny miód oraz sól z Morza Czarnego, oferowane są wanty brzozowe i dębowe oraz terapie zapachami: eukaliptusa, mięty, owoców cytrusowych i wielu innych. W łaźniach wyznaczonych do wypoczynku prywatnego, można zdecydować się na maseczkę czekoladową lub na bazie alg morskich oraz dobrany indywidualnie program chłostania wantami. Strefa łaźni obejmuje – 9 łaźni suchych (saun), 9 łaźni parowych oraz łaźnię turecką „Hamam”.

Po zabiegach w łaźni można zregenerować siły w basenie, gdzie znajdują się zarówno kaskady i jacuzzi, jak też unikalny bar wodny, oferujący różnego rodzaju egzotyczne koktajle. Basen zewnętrzny, jacuzzi i lodowate wodospady o chłodnej porze roku mogą mile zaskoczyć miłośników wrażeń, natomiast latem – dobrze orzeźwiają. Basen muzyczny przenosi w świat medytacji i niespodziewanych doznań, prysznice poprawiają nastrój strumieniami – na przemian zimnej i ciepłej wody, a dwie komnaty lodowe sprawią szczególną przyjemność po zabiegu w łaźni. Ci, którzy chcą odzyskać siły, zapraszani są do pokoju relaksu, gdzie leżąc na podgrzewanych leżakach można orzeźwić się specjalnie przygotowaną herbatą łaźniową z mięty pieprzowej, listków brzozy oraz pokrzywy.


Warunki

Groupon ważny do 30.06.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: wstęp do kompleksu łaźni tylko dla osób pełnoletnich. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet w kasie obiektu.
Dodatkowe informacje: w parku wodnym wykonywane są profilaktyczne roboty techniczne, w związku z tym w niektóre dni czynne będą tylko poszczególne części parku:
- w dniach od 08.05.2023 do 14.05.2023 czynna będzie tylko strefa łaźni (B). We wskazanym terminie z usług w strefie łaźni do godz. 18 mogą korzystać również dzieci do 18 lat. Po godz. 18 w części łaźniowej mogą pozostać tylko osoby od 18 roku życia.
- w dniach od 15.05.2023 do 21.05.2023 czynna będzie tylko strefa rozrywek wodnych (C).
- w dniach od 16.05.2023 do 17.05.2023 będę możliwe przerwy w dostawie ciepłej wody pod prysznicami.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aquapark w Druskiennikach

Nie trzeba wyruszać w tropiki, by poczuć się jak w raju – równie gorąca atmosfera panuje w aquaparku w Druskienikach. Temperatura sięgająca 32 stopni C, 9-metrowe palmy, baseny wypełnione krystalicznie czystą wodą – to wszystko pozwala poczuć prawdziwie wakacyjny klimat. Na 23 tys. m² rozmieszczone są takie atrakcje, jak strefa rozrywek wodnych ze zjeżdżalniami o długości 212 metrów czy strefa basenów zlokalizowana pod ogromną kopułą, z której można podziwiać rzekę Niemen. Nie brak też strefy wypoczynkowej z wannami masującymi i egzotycznych masaży.

W strefie saun, gdzie znajdują się łaźnie wykonane zgodnie z tradycjami różnych krajów świata, codziennie przeprowadzane są programy z wykorzystaniem ekologicznego miodu, soli z Morza Czarnego, maseczek na twarz czy witek brzozowych lub dębowych. Jest tam również basen muzyczny i bar z koktajlami.

Nowością jest łaźnia dla dzieci, która jest dostosowana do najmłodszych zarówno pod względem temperatury, jak i wygody. Od niedawna można tu również nurkować poznawczo z zaawansowanym sprzętem w dużym basenie. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.