Najlepsze z Groupon

Dr Gabriela Białokur – Medycyna estetyczna

Łużycka 70A, Kraków

Groupon wart 200 zł na zabieg toksyną botulinową w gabinecie medycyny estetycznej dr Gabrieli Białokur

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na zlikwidowanie zmarszczek mimicznych, takich jak tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poziome i pionowe czoła oraz wokół ust

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem.

Toksyna botulinowa: zabieg, który pozwala niwelować zmarszczki, głównie w górnych partiach twarzy (np. zmarszczki poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust).

  • Wskazania: zmarszczki mimiczne
  • Czas trwania: 30 min
  • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie, siniak
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1
  • Utrzymywanie się efektu: ok. 6 mies.
  • Specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • Dodatkowe informacje: zabieg nie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, które powstają na skutek wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości – w tym wypadku lepiej zastosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem. Promocje nie łączą się z innymi rabatami oferowanymi przez Gabinet. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową
Sprawdź dostępne terminy tel., 571 389 413. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dr Gabriela Białokur – Medycyna estetyczna

Chcąc poprawić swój wygląd przy zachowaniu naturalnego efektu warto zdecydować się na profesjonalne zabiegi. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Krakowie gabinetu medycyny estetycznej dr Gabrieli Białokur. Dbając o indywidualne podejście do pacjentów, każda usługa poprzedzona jest wcześniejszą konsultacją, co pozwala dobrać optymalne rozwiązania i zaproponować odpowiednią metodę leczenia i korekty urody (np. zabiegi toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym).