Domowa przetwórnia

Catering dietetyczny:dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej z dostawą na 2-15 dni-Domowa przetwórnia(do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta warzywno-owocowa ma na celu przede wszystkim przywrócenie równowagi i oczyszczenie organizmu, wiąże się też z utratą wagi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej
  • kaloryczność: 800-1000 kcal
  • czas trwania: 2-15 dni (maksymalny czas stosowania diety wynosi 6 tygodni)
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 6 (zakwas buraczany, śniadanie, lunch-zupa, obiad: 2. danie, podwieczorek: sok, kolacja)
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: dostawa darmowa na terenie całego Szczecina oraz Mierzyn, Ostoja, Ustowo, Bezrzecze
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku oraz weekendy (w sobotę na sobotę lub sobotę i niedzielę)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na stronie https://zdrowazywnosc.info.pl/zamowienia/diety. Podczas składania zamówienia system automatycznie pokazuje wolne terminy, a jako sposób zapłaty należy wybrać Groupon i w uwagach podać kod zabezpieczający. Następnie groupon należy wysłać na adres: biuro@zdrowazywnosc.info.pl. Brak możliwości odwołania rezerwacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Domowa przetwórnia

Powstała w 2000 roku firma zdobywała doświadczenie w produkcji garmażeryjnej, od 2010 roku skupia się na dietetyce i przygotowywaniu diet pudełkowych oraz dań i deserów słoikach, a od 2019 roku – również soków. Specjalnością Cateringu Domowa przetwórnia jest także dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Dzięki oferowanym usługom klienci mogą liczyć nie tylko na wygodę, ale przede wszystkim różnorodne smaki oraz dbałość o jakość potraw (unikanie konserwantów i wzmacniaczy smaku, rozwaga w używaniu soli i cukru) przygotowywanych zgodnie z zaleceniami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.