Dieta od Jutra

Dieta standard lub vege: 3 dni 1500 kcal za 104 zł i więcej opcji w Dieta od Jutra

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrana dieta może pomóc w redukcji dotychczasowej wagi oraz poprawie samopoczucia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard lub wege
  • kaloryczność:1500-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Szczecin, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław i Warszawa. Koszt dostawy 3 zł za dzień. Dostawa do pozostałych miast, miasteczek, wsi w okolicy tych miejscowości 6,00 zł za dzień
  • dni dostawy: pon.-sob.
  • dowóz w weekendy: tak (w sobotę rano na 2 dni)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online 1. Wejdź na stronę https://dietaodjutra.pl/ (zakładka "ZAMÓW"). 2. Wybierz miasto, dietę z oferty groupon. 3. Wybierz kaloryczność oraz dokładne dni dostaw. 4. Wybierz zamówienie gościnnie. 5. Wprowadź adres dostawy i wpisz w polu na notatki do adresu KOD ZABEZPIECZAJĄCY. 6. Zaakceptuj regulamin, zgodę RODO. 7. Gdy pojawi się informacja o płatności - kliknij "przelew tradycyjny" - ale jej nie finalizuj. 8. W ciągu 24 godz. zamówienie zostanie aktywowane. Zmiany w grafiku dostaw przyjmowane są z 2-dniowym wyprzedzeniem do godz. 14 (np. w poniedziałek do godz. 16 zgłaszać można zmianę dotyczącą środy, we wtorek zmianę dotyczącą czwartku). Wyjątek stanowią dostawy wtorkowe, w przypadku których należy zgłaszać zmiany do piątku, do godz. 15. Telefon kontaktowy: 798 710 768. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dieta od Jutra

Działająca na terenie kliku miast Polski firma specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków w formie cateringu dietetycznego. Oferta Diety od Jutra to m.in. dieta sportowa, wegetariańska, standard, dostępna w kilku kalorycznościach – do nawet 3000 kcal. Niezależnie od wybranej diety jest ona tak zbilansowana, żeby dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych w smakowitej formie.