zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Diet by Lily Catering Dietetyczny

3 dni diety standard lub vege 1000-1200 kcal za 111 zł i więcej w Diet by Lily Catering Dietetyczny

od
156 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Odpowiednio zbilansowane posiłki o wybranej kaloryczności’ do wyboru dieta standard lub wegetariańska

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard lub vege
  • kaloryczność: 1000-2000 kcal
  • czas trwania: 3, 5, 10 lub 20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5 posilkow
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Warszawa, Śląsk, Wrocław, Kraków, Trójmiasto.
  • dni dostawy: pon. pt.
  • dostawa w weekend: nie, w piątek dostawa na 3 dni

Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.


Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.”

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 660 201 301. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane niezbędne do zamówienia (adres dostawy, kontakt, dodatkowe informacje dla kierowcy).. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Informację o ewentualnych wykluczeniach lub preferencjach żywieniowych należy przekazać podczas rezerwacji. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Diet by Lily Catering Dietetyczny

Działająca na terenie kilkunastu miast Polski firma Diet by Lily oferuje swoim klientom wysokiej jakości catering dietetyczny z dostawą pod wybrany adres. Zainteresowani mogą wybierać pośród diety standard lub wegetariańskiej, ale i także diety specjalistycznej, indywidualnie dobranej do klienta. Dodatkowo, Diet by Lily oferuje treningi personalne, realizowane w prywatnym studio.