Brak nowych powiadomień

Ogrodowa 12a, Przeźmierowo

Wybielanie nakładkowe (od 189 zł) lub implanty BCS (od 25 999 zł) w Dent4u

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany zabieg jest sposobem na piękny uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Bernadeta
1 Oceny1 reviews
styczeń 1, 2020
Gorąco plecami!
E
Edyta
1 Oceny1 reviews
grudzień 16, 2019
Bardzo sympatyczne i dokładne Panie. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:

    • wybielanie nakładkowe
    • implanty BCS

Wybielanie nakładkowe: zęby wybielane są profesjonalnym środkiem Opalescence. Pacjenci powinni pamiętać, iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu ubytków oraz osadów i kamienia.

Implanty BCS: zabieg trwa maksymalnie 3 dni po kilka godzin dziennie (implantacja: 1-3 godz., przymiarki: 1-2 godz., oddanie pracy: 1 godz.). W cenę wliczony jest hotel 3-gwiazdkowy dla osoby leczonej i towarzyszącej ze śniadaniem oddalony od kliniki 1,1 km, a także transport samochodem do i z hotelu. Innowacyjna metoda pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem po maksymalnie 3 dniach od rozpoczęcia leczenia.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: cena zabiegu implantologii obejmuje: implanty całej szczęki górnej lub żuchwy (lub góra i dół). Niezależnie od liczby implantów potrzebnych do przeprowadzenia zabiegu pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Brak przeciwwskazań do zabiegu. W cenie odbudowa protetyczna na podbudowie akrylanowej, znieczulenia, zdjęcia panoramiczne, kontrole, korekty protetyczne, a także hotel 3-gwiazdkowy dla osoby leczonej i towarzyszącej ze śniadaniem (maks. 2 noce). Zapisy i kontakt ze specjalistą implantologii pod numerem: 666 503 903.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 48 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dent4u

Promienny uśmiech poprawia nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Jednak, by móc cieszyć się zdrowymi i pięknie wyglądającymi zębami, należy systematycznie kontrolować ich stan oraz dbać o cykliczne ich zabezpieczanie i leczenie.

Dent4u to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą wiedzę z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu pacjenci nie kojarzą wizyty u dentysty ze strachem i bólem. Goście mogą tu skorzystać z usług z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, endodoncji, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantacji oraz wybielania zębów.