Gabinet urody i dietetyki Cosmea

ul. Lawinowa 1E, Bydgoszcz

Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu w Gabinecie urody i dietetyki Cosmea (do -41%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dedykowany każdemu rodzajowi cery zabieg ma na celu przede wszystkim dokładne oczyszczenie skóry

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: oczyszczanie wodorowe
  • czas trwania: ok. 75 min
  • rekomendowana powtarzalność: 2-3 razy
  • preparaty stosowane do oczyszczania: hydrapure skin detox, skin hydratio , skin peeling, skin liquid

Oczyszczanie wodorowe: zabieg oczyszczający skórę przy wykorzystaniu techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru i jego małej masie, pierwiastek ten może dotrzeć w głębokie struktury skóry. Towarzyszy temu proces elektroporacji wspomagającej przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzięki impulsom elektrycznym tworzą się w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 999 352. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-19, sob. 9-13. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Gabinet urody i dietetyki Cosmea

Uroda, kosmetyka i higiena osobista – to specjalności zlokalizowanego w Bydgoszczy salonu. Wyspecjalizowany personel dzięki wyposażeniu w zaawansowane technologicznie urządzenia jest w stanie zadbać o piękniejszy wygląd klientów i smuklejsze ciało. W ofercie dostępne są zabiegi wyszczuplające i modelujące ciało (np. kriolipolioza, liposukcja, lipoliza iniekcyjna, endermologia) oraz oczyszczające i odmładzające na twarz (np. oczyszczanie wodorowe, derma pen, RF). Na miejscu można również skorzystać z porad dietetycznych i treningów personalnych lub masaży.