Clinic Body&Diet

Legnicka 5, Kraków

Do 37% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w salonie w firmie Clinic Body&Diet

Wybierz opcję

Wyróżniki

Darmowe konsultacje z kosmetologiem przed zabiegiem, darmowy parking dla klientów, WiFI

O tej ofercie

Masaż bańką chińską na wybrną partie ciała

Zabieg bańką chińską idealnie przygotuje Twoje ciało na wiosnę, poprzez intensywny masaż próżniowy zredukuje cellulit. 

Po konsultacji z kosmetologiem wybieramy dana partie ciała : brzuch , pośladki + uda, ramiona 

1x Dermomasaż - masaż podciśnieniowy na cellulit

Dermomasaż jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem - takie połączenie idealnie sprawdza się walce z widocznym i uporczywym cellulitem . 

Po konsultacji z kosmetologiem wybieramy dana partie ciała : brzuch , pośladki + uda, ramiona 

Dermomasaż + RF

Połączenie dermomasażu i fal radiowych redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę - idealne połączenie żeby poprawić kondycje skóry oraz zmniejszyć obwód

Po konsultacji z kosmetologiem wybieramy dana partie ciała : brzuch , pośladki + uda, ramiona 

Peeling kawitacyjny + pielęgnacja skóry

Peeling kawitacyjny jest idealnym zabiegiem na lato - nawilża , dotlenia oraz oczyszcza skórę. Odpowiednio dobrana pielęgnacja spowoduje widoczną poprawę już po pierwszym zabiegu.

Przed każdym zabiegiem jest darmowa konsultacja kosmetologiczna dzięki której nasz kosmetolog odpowiednio dobierze kosmetyki. Clinic body & Diet podchodzi indywidualnie do każdego klienta ponieważ każdy z nas jest inny, każda skóra jest inna. U nas poczujesz się wyjątkowo.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 668 645 317. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Clinic Body&Diet

Nasza klinika dba kompleksowo zarówno o zdrowie, jak i o ciało. Do klienta podchodzimy indywidualnie, ale też holistycznie. Nasz zespół specjalistów z dziedziny kosmetologii i dietetyki zapewni Ci najlepsze efekty i zadowolenie