zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Centrum Urody Boska

Piekary 6/2, Poznań

Kreatynowe prostowanie włosów (od 189,99 zł) i więcej opcji w Centrum Urody Boska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja do odświeżenia lub zmodyfikowania swojej fryzury, albo całkowitej metamorfozy dzięki fantazyjnej koloryzacji i prostowaniu włosów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 15, 2021
Kreatynowe prostowanie włosów, kupione na prezent. Dwa razy przesunięty zabieg, ponieważ Pani ciągle coś akurat wypadało. Jestem niezadowolona, ponieważ efekt trzymał się tdni, a Pani zapewniała że minimum 3,4 miesiące. Włosy po 7 dniach się puszą,nie wspominając o tym że nie są proste i się kręcą. Specjalnie zakupiłam kosmetyki w kwocie 180zl które miały sprawić że zabieg będzie długo się trzymal. Poprostu śmiechu warte, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam¡!!!!!!!!
A
Agnieszka
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 15, 2021
Pełen profesjonalizm! Najpiękniejszy blond jaki miałam :) polecam :)
H
Halina
16 Oceny10 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
maj 20, 2021
Bardzo ładne wnętrza,przyjemna atmosfera,pani fryzjerka kompetentna
B
BARBARA
5 Oceny3 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
maj 16, 2021
Fatalne strzyżenie, fatalna fryzura
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 4, 2022
Wspaniała atmosfera. Co do włosów to udało się uzyskać taki efekt jak sobie wymarzyłam. Cieżko jest znaleść dobrego fryzjera, mi się to udało.Napeno jeszcze tam wrócę. Polecam

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • dotyczy oferta włosów: krótkich, średnich lub długich (w zależności od opcji)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 009 395 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku rezerwacji można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Urody Boska

Zlokalizowany w Poznaniu salon kosmetyczny to miejsce, gdzie w klimatycznych wnętrzach można zadbać o piękniejszy wygląd. Centrum Urody Boska specjalizuje się w usługach fryzjerskich (np. strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, prostowanie keratynowe, przedłużanie). Dopełnieniem oferty są zabiegi pielęgnacyjne na skórę, dłonie i paznokcie.