Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Piekary 6/2, Poznań

Strzyżenie i modelowanie (od 59,99 zł) z koloryzacją (od 119,99 zł) i więcej opcji w Centrum Urody Boska

promocja kończy się17:04:19
100+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do odświeżenia lub zmodyfikowania swojej fryzury, albo całkowitej metamorfozy dzięki fantazyjnej koloryzacji i prostowaniu włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
6 Oceny2 reviews
9 godzin temu
Profesjonalna usługa strzyżenia z dbałością o efekt końcowy. Fryzura zebrała same komplementy. Pani fyzjerka to przemiła osoba, która chętnie doradzi i poradzi. Salon estetycznie urządzony, przestronny. Polecam
A
Agata
5 Oceny3 reviews
9 godzin temu
Bardzo profesjonalna usługa, kolor dokładnie taki, jaki chciałam a na dodatek włosy się tak cudownie błyszczą ! Ponadto fryzjerka jest tak miłą, otwartą i pozytywną osobą, że wyszłam z salonu nie tylko z pięknymi włosami, ale także naładowana pozytywną energią ❤️ bardzo polecam !

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • dotyczy oferta włosów: krótkich, średnich lub długich (w zależności od opcji)

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 009 395 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku rezerwacji można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Urody Boska

Zlokalizowany w Poznaniu salon kosmetyczny to miejsce, gdzie w klimatycznych wnętrzach można zadbać o piękniejszy wygląd. Centrum Urody Boska specjalizuje się w usługach fryzjerskich (np. strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, prostowanie keratynowe, przedłużanie). Dopełnieniem oferty są zabiegi pielęgnacyjne na skórę, dłonie i paznokcie.