Centrum Rehabilitacji Duet

Aleja Wojska Polskiego 70, Szczecin

Wybrany masaż ciała w Centrum Rehabilitacji Duet

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WIOSNA. Termin: 20.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie szeroki wybór technik masażu: m.in. masaż manualny, sportowy, leczniczy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 914 075 837. Zakup groupona jest równoznaczny z akceptacją regulaminu placówki: https://duet.szczecin.pl/informacje-dla-pacjenta/regulamin/ Nie można przekazać grouponu na prezent, jeżeli pacjent już korzystał z usług Centrum Rehabilitacji Duet. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Centrum Rehabilitacji Duet

W nowoczesnej placówce wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu i terapii manualnej. Doświadczony zespół specjalistów, przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu, pomaga swoim pacjentom w powrocie do pełnej sprawności i zdrowia. W centrum przeprowadzane są takie zabiegi, jak m.in. galwanizacja, jonoforeza, krioterapia, kinesiotaping, fala uderzeniowa, ćwiczenia (kinezyterapia) i terapia manualna.