Kurs baristy lub latte art (99,99 zł), barmana (199,99 zł) w Centrum Edukacyjnym Żelazna

Centrum Edukacji Żelazna

Oferta niedługo się kończy!
Do -75%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


3 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

G

Grażyna · 2 reviews
· 30 sierpnia 2017
kursy baristy i Latte bardzo ciekawe i dobre prowadzone, kurs barmański jedynie sygnalizuje zagadnienie. Nie ma czasu na praktykę.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł zamiast 399 zł za 5-godzinny kurs baristy
  • 99,99 zł zamiast 399 zł za 5-godzinny kurs latte art
  • 199,99 zł zamiast 640 zł za 12-godzinny kurs barmański

Kurs baristy W ramach kursu uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą na temat kawy: jej parzenia, przyrządzania, serwowania. Program obejmuje zarówno umiejętności teoretyczne (pochodzenie i rodzaje kawy) oraz najbardziej kluczowe umiejętności praktyczne (m.in. przygotowanie kaw artystycznych, dbanie o ekspres do kawy, obsługa klienta). Kurs może być uzupełnieniem kursu kelnerskiego lub barmańskiego. Na koniec uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kurs latte art Kurs latte art to dobre uzupełnienie kursu baristycznego, bowiem dedykowny jest on osobom, które poznały już podstawowe techniki pracy baristy i chcą rozwijać nabyte umiejętności o sztukę malowania wzorów za pomocą odpowiednio spienionego mleka.

Kurs barmański I stopnia Kurs przeznaczony dla osób, które interesują się barmaństwem a chcą rozpocząć swoją przygodę z gastronomią. W ramach programu uczestnicy nabywają umiejętności z zakresu pracy barmana, obsługi klienta, sprzętu barowego oraz przygotowania drinków z gotowych lub własnych receptur. Po zakończeniu kursu, każdy z kursantów uzyskuje kwalifikacje w zawodzie oraz otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim wraz z świadectwem zgodnym ze wzorem MEN. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Szkolenia odbywają się w tygodniu i w weekend. Harmonogram szkoleń na www.cezelazna.pl Po każdym kursie jest wydawany certyfikat. Istnieje możliwość dopłaty 20 zł za wydanie świadectwa zgodnego ze wzorem MEN
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 888 345 w godz 9-21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Edukacji Żelazna


Usługi oferowane przez ośrodek szkoleń Żelazna pomagają w podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych. Nowatorskie pomysły i ogromne doświadczenie przekłada się nie tylko na wysoką jakość szkoleń i kursów, ale także na ich dużą różnorodność. Można bowiem uczestniczyć w kursie asystencko-sekretarskim, barmana, obsługi pakietu Office czy programów graficznych.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.