Brak nowych powiadomień

Centrum Edukacji Żelazna

Bracka 18, Warszawa

Kurs baristy lub latte art (99,99 zł), barmana (199,99 zł) w Centrum Edukacyjnym Żelazna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kursy z elementami teorii oraz praktyki pomogą w uzyskaniu nowych umiejętności w branży gastronomicznej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Arleta
1 Oceny1 reviews
wrzesień 5, 2020
Było wspaniale !

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł za 5-godzinny kurs baristy
  • 99,99 zł za 5-godzinny kurs latte art
  • 199,99 zł za 12-godzinny kurs barmański

Kurs baristy W ramach kursu uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą na temat kawy: jej parzenia, przyrządzania, serwowania. Program obejmuje zarówno umiejętności teoretyczne (pochodzenie i rodzaje kawy) oraz najbardziej kluczowe umiejętności praktyczne (m.in. przygotowanie kaw artystycznych, dbanie o ekspres do kawy, obsługa klienta). Kurs może być uzupełnieniem kursu kelnerskiego lub barmańskiego. Na koniec uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kurs latte art Kurs latte art to dobre uzupełnienie kursu baristycznego, bowiem dedykowny jest on osobom, które poznały już podstawowe techniki pracy baristy i chcą rozwijać nabyte umiejętności o sztukę malowania wzorów za pomocą odpowiednio spienionego mleka.

Kurs barmański I stopnia Kurs przeznaczony dla osób, które interesują się barmaństwem a chcą rozpocząć swoją przygodę z gastronomią. W ramach programu uczestnicy nabywają umiejętności z zakresu pracy barmana, obsługi klienta, sprzętu barowego oraz przygotowania drinków z gotowych lub własnych receptur. Po zakończeniu kursu, każdy z kursantów uzyskuje kwalifikacje w zawodzie oraz otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim wraz z świadectwem zgodnym ze wzorem MEN. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Szkolenia odbywają się w tygodniu i w weekend. Harmonogram szkoleń na www.cezelazna.pl Po każdym kursie jest wydawany certyfikat. Istnieje możliwość dopłaty 20 zł za wydanie świadectwa zgodnego ze wzorem MEN
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 888 345 w godz 9-21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Edukacji Żelazna

Usługi oferowane przez ośrodek szkoleń Żelazna pomagają w podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych. Nowatorskie pomysły i ogromne doświadczenie przekłada się nie tylko na wysoką jakość szkoleń i kursów, ale także na ich dużą różnorodność. Można bowiem uczestniczyć w kursie asystencko-sekretarskim, barmana, obsługi pakietu Office czy programów graficznych.