zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

CenterMedica Sp. z o.o.

Wólczyńska 17A, Warszawa

Do 62% zniżki na: Czyszczenie zębów w firmie CenterMedica Sp. z o.o.

Wybierz opcję

Wyróżniki

Doświadczona higienistka stomatologiczna, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zadba o kompleksową diagnostykę jamy ustnej.

O tej ofercie

Przegląd stomatologiczny, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny jamy ustnej dla 1 osoby

Przegląd stomatologiczny, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny jamy ustnej dla 2 osób

Przegląd stomatologiczny pozwoli poznać stan uzębienia jamy ustnej i w związku z tym umożliwi wdrożyć indywidualny dla każdego pacjenta plan leczenia. Cały pakiet profesjonalnej higienizacji jamy ustnej umożliwi oczyścić zęby ze zmineralizowanej płytki nazębnej, czyli kamienia oraz zewnątrzpochodnych przebarwień, tak zwanego osadu. Polerowanie dodatkowo wygładza powierzchnie zębów, zabezpiecza je przed ponownym nagromadzaniem zanieczyszczeń i znacząco wpływa na utrzymanie szkliwa w dobrej kondycji. Natomiast fluoryzacja demineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • skład pakietu: przegląd stomatologiczny, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieny jamy ustnej

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 534 797 777. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

CenterMedica Sp. z o.o.

Naszą misją jest pomoc naszym pacjentom w zachowaniu/odzyskaniu zdrowia, higieny i estetyki jamy ustnej zapewniając opiekę medyczną na najwyższym poziomie z pomocą zespołu wybitnych lekarzy/profesjonalistów, przy użyciu sprzętu i materiałów najwyższej jakości w wyjątkowo korzystnych cenach.