Brak nowych powiadomień

Bungee Jumping Zakopane

Skok na bungee od 139,99 zł w Bungee Jumping Zakopane

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zapadająca w pamięć przygoda i adrenalina w czystej formie: skok na bungee lub w tandemie w malowniczej scenerii Zakopanego

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 139,99 zł za bilet na 1 skok
  • 279,99 zł za bilet na 2 skoki lub 1 tandemowy

Aktualne godziny otwarcia dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ze względu na złe warunki pogodowe kupony nie są realizowane do końca marca.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat, skok w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemna zgodą. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Przed zakupem grouponu należy zapoznać się z warunkami skoków na gumowej linie. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia dostępne tutaj
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bungee Jumping Zakopane

Choć skok na bank może podnieść poziom adrenaliny, to skok na bungee gwarantuje nawet większe emocje, a na bank nie grozi bliskim spotkaniem ze stróżami prawa. A gdy odbywa się w malowniczej scenerii Zakopanego, wrażenia ze spadania z wysokości 90 m są dodatkowo spotęgowane.

Bungee Jumping Zakopane

Rozrywka i czas wolny, Sport i rekreacja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.