Jamajka

2 lokalizacji

Lot widokowy paralotnią z pilotem od 199 zł z firmą Jamajka – 2 lokalizacje (do -35%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Loty odbywają się w Beskidach, więc można podziwiać górę Żar czy Skrzyczne, z których rozpoczynają się loty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
ewelina
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 14, 2022
Po raz kolejny wszystko super.lot o czasie w umówionym miejscu.Instruktor profesjonalista...polecam wszystkim
K
Krystian
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 13, 2022
Sam lot był ok. Czas trwania to około 10 minut. Ale... Pan instruktor zdecydowanie powinien odpuścić sobie latanie z ludźmi i powinien być sobie na emeryturze w swoich czterech ścianach. Czekaliśmy na Pana pod górą Żar w miejscu przez niego wyznaczonym poczym jechaliśmy na górę żeby Żona mogła lecieć. Podczas jazdy Pan bym bardzo opryskliwy i przeklinał przy dzieciach które miałem w samochodzie. Podczas startu mówi Żonie czemu nie biegniesz szybciej ( nic nie instruując Jej co w ogóle ma robić). W jakimś momencie lotu nie dała nóg do góry bo nie wiedziała o tym ( Pan do niej: chcesz nas pozabijać? Nogi do góry! Itp. bardzo NIE POLECAM ZE WZGLEDU NA INSTUKTORA!
E
ewelina
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 14, 2022
Pełen profesjonalizm...z takim instruktorem nie można się bać...było rewelacyjnie.niezapomnine wrażenia.lot że względu na dobre warunki trwał długo ...mile zaskoczyła nas również kwestia dogadania się odnośnie terminu lotu...polecamy

O tej ofercie

Szczegóły:

W ramach oferty:

  • szkolenie
  • lot (czas lotu zależy od warunków, maks. czas nawet do 30 min)
  • bezpieczeństwo: RSH system ratowniczy (spadochron zapasowy). aktualna polisa, profesjonalny sprzęt marki skyman

Loty odbywają się w Beskidach ze szczytu góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz ze szczytu Skrzyczne w Szczyrku. Miejsce lotu zależy od warunków atmosferycznych (przede wszystkim od kierunku i siły wiatru), a jego wyboru dokonuje pilot.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 110 kg. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://benjamin_loty_paralotniowe.bookero.pl/, tel. 693 134 131 lub mailowo: benjamin.glajt@gmail.com. W celu ostatecznego potwierdzenia możliwości lotu ze względu na prognozę pogody, należy skontaktować się telefonicznie w godzinach wieczornych (od 19 do 20) na dzień przed umówionym terminem lotu. Oferta nie obejmuje wjazdu na górę. Lot dla 2 osób realizowany jest pojedynczo (1 osoba + pilot). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Opłata za wjazd na górę, zmienna w zależności od miejsca lotu. Lot może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od warunków pogodowych. Termin lotu rezerwować telefonicznie na kilka dni przed planowanym lotem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Jamajka

Wszyscy, którzy poszukują rozrywki najwyższych lotów i chcą przeżyć wyjątkowe emocje oraz poczuć nutę adrenaliny, skorzystać mogą z oferty Jamajki. Firma oferuje loty tandemowe paralotnią w Beskidach. Wszystko uwiecznione może zostać na filmie, który będzie stanowił pamiątkę fascynującej przygody. Loty odbywają się w Beskidach, ze szczytu góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz ze szczytu Skrzyczne w Szczyrku. Miejsce lotu zależy od warunków atmosferycznych (przede wszystkim od kierunku i siły wiatru), a jego wyboru dokonuje pilot.