zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Jamajka

2 lokalizacji

Lot widokowy paralotnią z pilotem od 199 zł z firmą Jamajka – 2 lokalizacje (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Loty odbywają się w Beskidach, więc można podziwiać górę Żar czy Skrzyczne, z których rozpoczynają się loty

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

W ramach oferty:

  • szkolenie
  • lot (czas lotu zależy od warunków, maks. czas nawet do 30 min)
  • bezpieczeństwo: RSH system ratowniczy (spadochron zapasowy). aktualna polisa, profesjonalny sprzęt marki skyman

Loty odbywają się w Beskidach ze szczytu góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz ze szczytu Skrzyczne w Szczyrku. Miejsce lotu zależy od warunków atmosferycznych (przede wszystkim od kierunku i siły wiatru), a jego wyboru dokonuje pilot.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 110 kg. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://benjamin_loty_paralotniowe.bookero.pl/, tel. 693 134 131 lub mailowo: benjamin.glajt@gmail.com. W celu ostatecznego potwierdzenia możliwości lotu ze względu na prognozę pogody, należy skontaktować się telefonicznie w godzinach wieczornych (od 19 do 20) na dzień przed umówionym terminem lotu. Oferta nie obejmuje wjazdu na górę. Lot dla 2 osób realizowany jest pojedynczo (1 osoba + pilot). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Opłata za wjazd na górę, zmienna w zależności od miejsca lotu. Lot może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od warunków pogodowych. Termin lotu rezerwować telefonicznie na kilka dni przed planowanym lotem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Jamajka

Wszyscy, którzy poszukują rozrywki najwyższych lotów i chcą przeżyć wyjątkowe emocje oraz poczuć nutę adrenaliny, skorzystać mogą z oferty Jamajki. Firma oferuje loty tandemowe paralotnią w Beskidach. Wszystko uwiecznione może zostać na filmie, który będzie stanowił pamiątkę fascynującej przygody. Loty odbywają się w Beskidach, ze szczytu góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz ze szczytu Skrzyczne w Szczyrku. Miejsce lotu zależy od warunków atmosferycznych (przede wszystkim od kierunku i siły wiatru), a jego wyboru dokonuje pilot.