Break The Code Escape Room

Break The Code Escape Room ul. św. Stanisława 9/3, I piętro, Katowice

Gra logiczna dla 2-4 osób od 55,99 zł w Break The Code Escape Room w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Miejsce oferujące przeniesioną do świata rzeczywistego komputerową grę typu escape the room

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra logiczna dla 2-4 osób:

  • 55,99 zł za grę od poniedziałku do piątku,
  • 66,99 zł za grę od soboty do niedzieli.

Statek piracki:

Gracze zostają porwani przez najsłynniejszego pirata na świecie – Czarnobrodego. Muszą wykorzystać zamieszanie powstałe w czasie sztormu i spróbować uciec z niewoli.

Speed:

W autobusie, którym podróżują uczestnicy, podłożona została bomba. Jeśli prędkość spadnie poniżej 80 km/h, bomba wybuchnie. Paliwo się kończy, a silnik przegrzewa. Gracze mają tylko 45 minut na to, żeby wydostać się z pułapki.

Alcatraz:

Złamanie zasad grozi trafieniem do więzienia Alcatraz. Wspólnie należy wykorzystać swój spryt i wydostać się na wolność.

Klątwa:

Wiele lat temu w tym pokoju odbył się krwawy rytuał. Niektórzy twierdzą, że zła aura unosi się tu do dziś. Zmierz się z własnymi lękami i nieznanymi symbolami – czy 45 minut to wystarczający czas na rozwiązanie wszystkich zagadek i wydostanie się z pokoju rodem z koszmarów?

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godz. otwarcia: pon.-pt. 15.30-22, 
sobota i niedziela:12.30-22. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 275 333 lub online: www.breakthecode.pl/rezerwacja/
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Break The Code Escape Room

45 – dokładnie tyle minut mają gracze, by rozwiązać serię zadań i łamigłówek, co pozwoli im złamać kod i bez użycia siły opuścić pokój, w którym zostali zamknięci. Gra wymaga zatem logicznego myślenia, a przy tym współpracy grupy. W Break The Code Escape Room do wyboru są 4 pokoje: Statek piracki, Speed, Alcatraz i Klątwa. W pierwszym graczy więzi Czarnobrody. W drugim presję czasu wywiera bomba podłożona w autobusie – wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu, w którym kończy się paliwo i przegrzewa silnik, spadnie poniżej 80 km/h. Pokój Alcatraz to nic innego jak więzienie, z którego należy się wydostać, zaś ostatni pokój otacza zła aura związana z krwawym rytuałem sprzed lat. Wszystkie detale w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach mogą mieć znaczenie w walce o wolność. Nic dziwnego, że gra jest ciekawym pomysłem na firmowe spotkanie integracyjne czy spędzenie wolnego czasu ze znajomymi lub rodziną.