Stawowa 10, Opole

Wybrany masaż od 59,99 zł w BodyBar (do -47%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code URLOP. Ends 20.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż uwalnia ciało od zbędnego napięcia oraz stanowi remedium na zmęczenie fizyczne i psychiczne

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dariusz
1 Oceny1 reviews
maj 22, 2021
Bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Wyszedłem wypoczęty i zadowolony. Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dostępne masaże:
    • masaż sportowy całego ciała (60 min)
    • masaż leczniczy kręgosłupa leczniczy lub relaksacyjny świecą l’amie de provence (45 min)

Masaż sportowy – zabieg dedykowany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, jako forma regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym,

Masaż leczniczy kręgosłupa – wykonuje się u osób z dolegliwościami bólowymi w obrębie całego kręgosłupa. Obejmuje on mięśnie i tkanki miękkie leżące wzdłuż jego przebiegu oraz sąsiadujące. Stosuje się tutaj chwyty klasyczne: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oraz w zależności od potrzeb, oklepywanie i wibrację, stosowane w odpowiedniej kolejności.

Masaż relaksacyjny kręgosłupa świecą l’amie do provence – sposób na odprężenie i stres, skóra staje się ona elastyczna, nawilżona, miękka w dotyku, jedwabiście gładka. Masaż zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem, neutralizuje wolne rodniki.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 450 990 lub 575 456 990 z podaniem kodu zabezpieczającego. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

BodyBar

W nowoczesnym i profesjonalnym gabinecie masażu oraz kosmetyki można zadbać o ciało i zapewnić sobie chwilę relaksu. Zakres usług jest na bieżąco rozszerzany, aby klienci mogli zatroszczyć się o wygląd i samopoczucie w jednym miejscu. Oferta obejmuje między innymi masaże oraz zabiegi oczyszczające i odmładzające skórę czy modelujące sylwetkę. Dostępna jest również nieinwazyjna terapia wspomagająca regenerację tkanki po przebytych zabiegach operacyjnych i chirurgicznych.