zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Body Balance

Kurpinskiego 12/1A, Bydgoszcz

Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaże mają liczne właściwości, mogą pomóc w usunięciu napięć z mięśni i stawów, poprawić postawę, wygląd ciała i jakość snu, ułatwić relaks

O tej ofercie

Szczegóły:

 • dostępne masaże:

  • relaksacyjny całego ciała z aromaterapią – 60 minut
  • twarzy, szyi i ramion – 60 minut
  • leczniczy kręgosłupa (terapia wad postawy) – 60 minut
  • powięziowy/leczniczy – 60 minut
  • stemplami ziołowymi – 80 minut
  • relaksacyjno-liftingujący twarzy – 60 min
  • gorącymi kamieniami – 70 minut
 • specjalista wykonujący masaże lecznicze: fizjoterapeuta


Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż twarzy, szyi i ramion: zabieg ten jest połączeniem kilku technik masażu. Jego celem jest zmniejszenie odczuwanego bólu w różnych partiach kręgosłupa. Masaż pozwala również zniwelować napięcia i ucisk w okolicach karku i ramion. Z kolei masowanie skóry głowy pobudza krążenie krwi.

Masaż leczniczy: zabieg przeznaczony głównie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa spowodowane wadami postawy, zmianami zwyrodnieniowymi i przeciążeniami. Zalecany osobom, które prowadzą siedzący tryb życia. Masaż wspomaga rehabilitację również w nagłych przypadkach, takich jak np. rwa kulszowa. Jest pomocny przy sztywności i napięciach mięśniowych będących efektem m.in. przewlekłego stresu. Zabieg najczęściej wykonywany przez rehabilitanta.

Masaż powięziowy: jest formą terapii, której działanie może objąć wszystkie organy, przewody, nerwy, naczynia krwionośne, mięśnie oraz kości. Terapia powięziowa umożliwia uwalnianie i rozrywanie zrośniętych mięśni i powięzi, wpływa także na ponowne nawodnienie i odżywienie tkanek.

Masaż stemplami ziołowymi: zabieg wywodzi się z masażu tajskiego. W trakcie masażu wykorzystuje się jednorazowe, rozgrzane, bawełniane sakiewki – stemple, które są wypełnione wyselekcjonowanymi ziołami, owocami i przyprawami.

Relaksacyjno-liftingujący masaż twarzy: zabieg stanowi połączenie głębokiego masażu mięśni twarzy z elementami refleksologii. Ma na celu zwiększenie drenażu limfatycznego, detoksykację oraz dotlenienie komórek.

Masaż gorącymi kamieniami: opiera się na metodach stosowanych w masażu klasycznym, jednak masażysta wszystkie techniki wykonuje z użyciem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Wpływa to szczególnie na poprawę krążenia krwi.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 730 013 938, rezerwacje@bodybalance.com.pl. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Body Balance

Zlokalizowany w centrum Bydgoszczy salon, to miejsce w którym można w kompleksowy sposób zadbać o swoje ciało i umysł. Pracujący tu profesjonaliści z pasją podchodzą do swoich zadań oferując indywidualnie dobrane usługi z zakresu rehabilitacji, masażu i treningu. Specjalnością Body Balance jest floating oraz różnorodne masaże o działaniu zarówno relaksującym, jak i leczniczym. Dopełnieniem palety usług są zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej.

Więcej informacji na Facebooku.