Brak nowych powiadomień

Międzyborska 60/62, Warszawa

Niewidoczne aparaty ortodontyczne: wizyta startowa (299,99 zł) oraz komplet aparatów (od 599,99 zł) w Bo-dental

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skuteczne leczenie ortodontyczne metodą Clear Aligner poprzez zastosowanie przezroczystych szyn-nakładek

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AgataHELPFUL REVIEWER
2 Oceny2 reviews
styczeń 8, 2019
Bardzo miła Pani dentystka z dużą wiedzą, elastyczna w kwestii ustalenia wizyty. Dostałam mój aparat i nakładki są naprawdę nie widoczne co do efektów to muszę poczekać. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 299,99 zł za wizytę „Start-up”,
  • 599,99 zł za wizytę „Start-up” i 1 komplet 3 aparatów na 1 łuk zębowy,
  • 899,99 zł za wizytę „Start-up” i 1 komplet 6 aparatów na oba łuki zębowe.

Wizyta „Start-up”:

  • konsultacja, 
  • pobieranie wycisków roboczych, 
  • diagnostyka, 
  • analiza komputerowa, 
  • plan leczenia, 
  • wstępny kosztorys.

Clean Aligner to innowacyjna metoda korekcji wady zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek specjalnie przygotowywanych na poszczególnych etapach leczenia. Pierwszym krokiem do równego garnituru zębów jest tzw. „Start-up” – wizyta startowa – która obejmuje m.in. ocenę możliwości leczenia metodą Clear Aligner, pobranie wycisków roboczych, diagnostykę, analizę komputerową oraz szczegółowy kosztorys. Następnie, po wyeliminowaniu wszelkich przeciwwskazań, projekt pierwszych 3 lub 6 nakładek stanie się rzeczywistością, która w dyskretny acz skuteczny sposób rozpocznie proces prostowania zębów.

Po 3 tygodniach należy zgłosić się na wizytę kontrolną w celu pobrania wycisków umożliwiających wykonanie nakładek do kolejnych etapów leczenia. Co ważne, system Clear Aligner pozwala na skorygowanie większości wad w ciągu zaledwie 6 miesięcy. Oprócz oczywistych walorów estetycznych przezroczystego aparatu, niezwykle istotna jest również możliwość wyjęcia nakładek, co zapewnia swobodę jedzenia, picia czy mycia zębów. Ponadto wysoka efektywność systemu nakładkowego, a tym samym krótszy czas leczenia, przekłada się na mniejsze koszty niż w przypadku aparatu stałego.

Ostatni komplet nakładek jest tzw. aparatem retencyjnym, który ma na celu utrwalenie pożądanych efektów leczenia. Czas stabilizacji waha się od 12 miesięcy do 3 lat. Po skutecznym leczeniu niewidocznymi nakładkami cieszyć się można widocznymi efektami w postaci równego i estetycznego uśmiechu.

Bo-dental

Nowoczesna klinika posiada ponad 20-letnią tradycję i doświadczenie w zakresie stomatologii, w tym profilaktyki, stomatologii dziecięcej, protetyki, ortodoncji, wybielania zębów, chirurgii i endodoncji. To też pierwszy gabinet w Warszawie wyposażony w najnowszy system szybkiego prostowania zębów Clear Aligner.

Gwarancją sukcesu rozpoczynanej na miejscu ortodontycznej przygody jest wykwalifikowany zespół lekarzy, którzy swoje umiejętności doskonalą na kursach, sympozjach i konferencjach w kraju i za granicą. Bo-dental jest również ośrodkiem szkoleniowym w dziedzinie wszczepiania implantów zębowych, jak i implantoprotetyki, który z powodzeniem szkoli zarówno lekarzy dentystów, jak i techników dentystycznych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W razie przeciwwskazań do wykonania usługi zostaną zwrócone wpłacone środki.
Konieczna rezerwacja tel. 22 810 35 61 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bo-dental

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny