Bikram Joga

Al. Jana Pawła II 61 lok. 305, Warszawa

Karnet na zajęcia jogi metodą Bikram: 5 lekcji (89,99 zł) lub 10 lekcji (149,99 zł) w Bikram Joga Warszawa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda Bikram obejmuje 26 asan – zajęcia w dużej sali z lustrami, oknami oraz czujnikami kontroli świeżego powietrza, w temperaturze 41°C

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj jogi: Bikram
  • liczba zajęć: 5 lub 10
  • grafik zajęć dostępny jest tutaj

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Karnet wydany na podstawie kuponu Groupon jest ważny 2 miesiące od pierwszych zajęć.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana tylko do klientów, którzy wcześniej nie korzystali z żadnych zajęć w Bikram Joga.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bikram Joga

„Nigdy nie jest za późno, nigdy nie jest zbyt źle, nigdy nie jesteś za stary, nigdy nie jesteś zbyt chory, żeby zacząć od nowa jeszcze raz.” – tak brzmi hasło przewodnie szkoły Bikram Joga, która dedykuje swoje zajęcia wszystkim, bez względu na poziom kondycji fizycznej, typ budowy ciała, wiek czy doświadczenie. Dzięki wymagającej, motywującej, atletycznej i pełnej energii 90-minutowej serii ćwiczeń wykonywanej w wysokiej temperaturze, ciało i dusza podda się zupełnemu relaksowi. Natomiast samopoczucie, zdrowie i kondycja fizyczna mogą ulec znacznej poprawie.

Wysoka temperatura utrzymująca się w pomieszczeniu podczas ćwiczeń jest zasługą nowoczesnego systemu ogrzewania nadmuchowego, natomiast regularny dopływ świeżego powietrza kontrolują czujniki CO2. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji przestronną salę o powierzchni 110 metrów kwadratowych, otoczoną dużymi lustrami i oknami, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienie i pomagają zachować poprawną postawę podczas asan.

Ponadto szkoła posiada szatnie wyposażone w toalety, prysznice z żelem do mycia, suszarki i zamykane szafki. Na miejscu można wypożyczyć matę i ręczniki lub kupić wodę i napoje sportowe. Natomiast dogodna lokalizacja studia przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy umożliwia łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską lub samochodem.