Brak nowych powiadomień

Bikram Joga

Karnet na zajęcia jogi metodą Bikram: 5 lekcji za 89,99 zł i więcej opcji w Bikram Joga

Do -68%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda Bikram obejmuje 26 asan - zajęcia w dużej sali z lustrami, oknami oraz czujnikami kontroli świeżego powietrza, w temperaturze 41°C

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 89,99 zł zamiast 265 zł za karnet na 5 zajęć Bikram Jogi,
  • 149,99 zł zamiast 480 zł za karnet na 10 zajęć Bikram Jogi,
  • 289,99 zł zamiast 860 zł za karnet na 20 zajęć Bikram Jogi. 

Bikram Joga to 90 minutowa seria 26 pozycji jogi uprawiana w 41°C. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, bez względu na poziom rozciągnięcia lub wysportowania. Najprostsze pozycje hatha jogi wykonywane w ciepłym pomieszczeniu sprzyjają głębokiej pracy mięśni oraz pozwalają lepiej rozciągnąć całe ciało jednocześnie zapobiegając kontuzjom. Temperatura sprawia że seria jest bardziej wymagająca, spalanie tkanki tłuszczowej przyspieszone, tętno jest podwyższone a trening cardio bardziej efektywny. Wysoka wilgotność i temperatura powodują intensywne pocenie co zapobiega przegrzaniu organizmu. Ciepło jest też świetnym antidotum na stres. Podobnie jak sauna Bikram Joga daje poczucie głębokiego odprężenia.

Bikram Joga została stworzona przede wszystkim z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z jogą. Sekwencja 26 pozycji została ułożona tak aby pomagać w najbardziej powszechnych problemach zdrowotnych wynikających z siedzącego stylu życia. Konsultowana była z fizjoterapeutami z Uniwersytetu Tokijskiego i często jest polecana przez fizjoterapeutów jako forma kontynuacji terapii. Zajęcia w szkołach Bikram Jogi są dostępne dla wszystkich. Nie trzeba wybierać poziomu zaawansowania, wystarczy się zdecydować i można przyjść na dowolne zajęcia bez zapisywania.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Grafik zajęć dostępny jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko dla nowych użytkowników (osoba, która uczestniczyła już w ćwiczeniach w Bikram Joga Warszawa nie może skorzystać z grouponu). Od daty aktywacji (od pierwszych zajęć) groupon jest ważny przez 2 miesiące.
Dodatkowe informacje: na pierwsze zajęcia należy przyjść 15 min. wcześniej z wydrukowanym grouponem aby zostawić go na recepcji. Na tej podstawie klient otrzyma karnet. Rezerwacja nie jest konieczna. Można przyjść na dowolne zajęcia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bikram Joga

„Nigdy nie jest za późno, nigdy nie jest zbyt źle, nigdy nie jesteś za stary, nigdy nie jesteś zbyt chory, żeby zacząć od nowa jeszcze raz.” – tak brzmi hasło przewodnie szkoły Bikram Joga, która dedykuje swoje zajęcia wszystkim, bez względu na poziom kondycji fizycznej, typ budowy ciała, wiek czy doświadczenie. Dzięki wymagającej, motywującej, atletycznej i pełnej energii 90-minutowej serii ćwiczeń wykonywanej w wysokiej temperaturze, ciało i dusza podda się zupełnemu relaksowi. Natomiast samopoczucie, zdrowie i kondycja fizyczna ulegnie znacznej poprawie. Wszystko to jest zasługą mistrza jogi Bikram Choudhury'ego, który jest założycielem Yoga College of India i twórcą sekwencji 26 pozycji jogi praktykowanych na całym świecie.

Studio oferuje naukę jogi metodą Choudhury'ego, a wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wykwalifikowanych pod okiem owego mistrza. Wysoka temperatura utrzymująca się w pomieszczeniu podczas ćwiczeń jest zasługą nowoczesnego systemu ogrzewania nadmuchowego, natomiast regularny dopływ świeżego powietrza kontrolują czujniki CO2. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji przestronną salę o powierzchni 110 metrów kwadratowych, otoczoną dużymi lustrami i oknami, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienie i pomagają zachować poprawną postawę podczas asan.

Ponadto szkoła posiada szatnie wyposażone w toalety, prysznice z żelem do mycia, suszarki i zamykane szafki. Na miejscu można wypożyczyć matę i ręczniki lub kupić wodę i napoje sportowe. Natomiast dogodna lokalizacja studia przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy umożliwia łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską lub samochodem.

Bikram Joga

Siłownia, Fitness, Joga
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.