Białko Eat Fit

Catering dietetyczny: dieta Standard Slim lub Medium z dowozem na 5 dni od 264,99 zł i więcej z firmą Białko Eat Fit

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zbilansowane posiłki na cały dzień, które pozwalają codziennie odkrywać nowe smaki i doświadczać kulinarnych podróży po świecie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: Standard, wersja Slim lub Medium
 • kaloryczność: 1000-3000 kcal
 • czas trwania: 5-20 dni
 • dostawa: bezpłatna na terenie Warszawy, poza Warszawą – za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie
 • liczba posiłków ciągu dnia: 5
 • wyłączenia: brak
 • dostawa od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na sobotę i niedzielę)

Przykładowe menu:

 • śniadanie: placuszki z cukinii z sosem czosnkowo-koperkowym, czerwona papryka,
 • II śniadanie: krem z kalafiora aromatyzowany oliwą truflową,
 • obiad: makaron ryżowy stir-fry z warzywami i kurczakiem,
 • podwieczorek: antynowotworowy koktajl z zielonego jęczmienia z orzechami włoskimi i ananasem,
 • kolacja: grillowane warzywa z serem feta, sosem z suszonych pomidorów i makaronem pełnoziarnistym.

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: dostawa od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na sobotę i niedzielę) w godz. 03:00-09:00 w okienku 2-godzinnym. Można dowolnie wybierać dni dostawy (np. można wybrać dostawę tylko w poniedziałki). Dowóz na terenie Warszawy bezpłatny, poza Warszawą za dodatkową opłatą (ustalane indywidualnie).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj, wysyłając e-mail na adres kontakt@fitcare.pl. Zamówienia złożone do godz. 15:00, realizowane są pojutrze, z wyjątkiem zamówienia na poniedziałek należy złożyć do godz. 15:00 w piątek, a na wtorek do godz. 15:00 w sobotę. Wszelkie zmiany, w tym anulowanie dostawy od środy do soboty (w sobotę są realizowane dostawy na niedzielę), należy zgłosić najpóźniej dwa dni wcześniej do godz. 15:00. Zmiany dotyczące dostaw poniedziałkowych prosimy zgłaszać najpóźniej do piątku do godziny 15:00, a wtorkowych do 15:00 w sobotę. Zamówienia wysyłaj na adres e-mail z załączeniem grouponu w formacie PDF oraz podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostaw, kod do domofonu) Rezerwacja, zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Białko Eat Fit

Skrupulatna współpraca dietetyków, trenerów personalnych i doradców żywieniowych potrafi dać oczekiwane efekty w kwestii ustalenia zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków – na to też stawia warszawska firma cateringowa. Specjaliści pomagają swoim klientom odżywiać się rozsądnie i zdrowo, niezmiennie starając się podnosić swoje kwalifikacje w zakresie żywienia. Do wyboru są rozmaite zestawy cateringowe, w tym np. dieta odchudzająca, paleo czy indywidualna.