Brak nowych powiadomień

Best Med Estetiq

Al. Jerozolimskie 87, Warszawa

19,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zabieg toksyną botulinową na 2 okolice i więcej opcji w Best Med Estetiq

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Kod promocyjny 2DNIDUO. Kończy się o 18.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja do redukcji zmarszczek mimicznych na twarzy, nawilżenie skóry, a także pozbycie się problemu nadmiernej potliwości i bruksizmu

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Wysokość dopłat określona została w każdej z opcji oferty.

 • preparat stosowany podczas zabiegu:
 • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 20-25 jednostek toksyny botulinowej na okolicę zabiegową lub 1-2 ml kwasu hialuronowego

 • partie do wyboru przy zabiegu z wykorzystaniem toksyny botulinowej:
  • tzw. lwia zmarszczka
  • tzw. zmarszczki palacza
  • zmarszczki poziomie czoła
  • tzw. kurze łapki
  • zmarszczki między brwiami
  • zmarszczki mimiczne
 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • konsultacja w cenie

Toksyna botulinowa: substancja stosowana w celu likwidacji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy, takich jak m.in. tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poziome i pionowe czoła, zmarszczki palacza wokół ust. W przypadku zmarszczek, które powstały w wyniku wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości, lepiej skorzystać z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana tylko do kobiet.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. W przypadku zaistnienia przeciwwskazań do zabiegu istnieje możliwość zwrócenia grouponu lub wykorzystania jego wartości na inną usługę po konsultacji z lekarzem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 628 62 81 lub 609 505 600 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Best Med Estetiq

Zlokalizowane w centrum Warszawy centrum medyczne to miejsce, w którym wykwalifikowany zespół specjalistów dba o urodę swoich pacjentów. Best Med Estetiq specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, a także podologii i stylizacji paznokci oraz rzęs. Na miejscu zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą zdecydować się m.in. na wypełnianie zmarszczek, wolumetrię twarzy, redukcję opadających powiek, leczenie nadpotliwości i bruksizmu, czy też zabiegi z dziedziny urologii estetycznej.