zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Berry Beauty Concept

Dominikanska 4, Poznan

Pielęgnacja włosów z myciem, strzyżeniem i modelowaniem w Berry Beauty Concept (do -36%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, dzięki którym można zyskać nie tylko nową fryzurę, ale także miękkie i lśniące włosy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karolina
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 27, 2022
Bardzo mi się podobało. Jestem zadowolona z miejsca i obsługi. Byłam u P. Darii która poświeciła mi i moim włosom dużo uwagi. Otrzymałam sporo informacji dotyczących pielęgnacji moich włosów. Polecam i chetnie tam wróce.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdych

Pielęgnacja włosów Authentic Beauty Concept

Przy pielęgnacji fryzjer indywidualnie dobiera produkty do rodzaju, stanu i kondycji włosa. W efekcie włosy mogą stać się gładkie, lśniące i jedwabiście miękkie. Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna.

Wirtualny spacer

Instagram Berry Beauty Concept

Zdjęcia prezentujące salon oraz wykonane usługi

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 366 006. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Berry Beauty Concept

Położony w samym centrum Poznania salon, oferuje bogaty wybór usług z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. W Berry Beauty Concept, poza tradycyjnym strzyżeniem dostępne są rozmaite koloryzacje, zabiegi pielęgnujące włosy a także modne upięcia. Dodatkowo, oferta gabinetu obejmuje m.in. manicure, pedicure, stylizację brwi, masaże.