Brak nowych powiadomień

Wileńska 19, Warszawa

Depilacja Light Sheer DESIRE 2015 od 199 zł w Bella Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja laserem diodowym pozwoli cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia na wybranych partiach ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
3 Oceny3 reviews
sierpień 20, 2020
Polecam
A
Agnieszka
3 Oceny2 reviews
marzec 11, 2020
Wszystko ok
replied
View Comment +
K
KarolinaHELPFUL REVIEWER
2 Oceny2 reviews
marzec 11, 2020
Super podeście do klienta w nietypowych sytuacjach- okazło się że sama żle przeczytałam ofertę-przepraszam za raban:) Pięknie dziękuję za kompromisowe rozwiązanie, Pozdrawiam przesympatyczną Panią Olę.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

Depilacja laserem diodowym Light Sheer:

  • 199 zł za 5 zabiegów
  • 299 zł za 10 zabiegów,
  • 399 zł za 20 zabiegów,
  • 499 zł za 30 zabiegów,
  • 599 zł za 40 zabiegów lub 2 zabiegi na nogi

Partie ciała do wyboru: górna warga, broda, policzki, baki, skronie, uszy, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini płytkie, bikini średnie - wymienne na 2 partie, pośladki, stopy, kolana, przedramiona.

Laser Light Sheer emituje energię, która w postaci ciepła jest kumulowana w barwniku obecnym we włoskach – melaninie. To z kolei pociąga za sobą pożądany efekt – trwałe unieszkodliwienie cebulek, przestających powtarzać cykl wzrostu włosków. Precyzyjna wiązka lasera nie uszkadza skóry ani gruczołów potowych, a zróżnicowanie długości promienia umożliwia usuwanie owłosienia u różnych osób, w różnych rejonach ciała i przy różnych grubościach skóry.


Bella Clinic

Od początku działalności firmy jej priorytetem jest świadczenie usług, które zaspokoją wszystkie indywidualne potrzeby klientów. Z całą pewnością można tu liczyć na jakość usług, która przełoży się na piękny wygląd i dobre samopoczucie gości. Personel posiada wieloletnie doświadczenie oraz stosowne międzynarodowe certyfikaty uprawniające do wykonywania Trwałej medycznej depilacji Laserowej Light Sheer klasy PREMIUM.

Bella Clinic specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej (dysponuje nowym Light Sheer 2015) oraz medycyny estetycznej, dzięki czemu można tutaj odmienić swój wygląd poprzez odmłodzenie, wygładzenie i odświeżenie skóry i wiele innych zabiegów, odpowiednio dobranych podczas indywidualnych konsultacji.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do bikini głębokiego dopłata w wysokości 99 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 22 395 05 55, 666 196 488 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

BELLA CLINIC