zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TOP20. Dziś koniec.

Beauty Derm Instytut Centrum SPA w Hotelu Posejdon

ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Pakiet wyszczuplających masaży limfatycznych od 38,99 zł w Beauty Derm Instytut Centrum SPA w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Efekty: modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, oczyszczenie z toksyn

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
SUPER
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 7, 2022
Super obiekt
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 23, 2022
Odradzam !! Zamiast relaksu zepsuty dzień i nerwy, a był to prezent dla dziewczyny na dzień kobiet :( Przyjeżdzamy na umówiony dzień, godzinę i niestety okazuje się że grupon może być zrealizowany tylko częściowo przez błędy osób pracujących na recepcji ( podobno). Dodatkowo Pan na recepcji zapewnia, że pieniądze zostaną zwrócone, ale i to się nie udało. Pisałem do gruponu w tej sprawie mówili że SPA musi to potwierdzić, ale nic w tej sprawie nie zmieniło. ODRADZAM BARDZO !!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 22, 2022
Odradzam potencjalnym zainteresowanym! Wybrałem masaż sportowy. Pani masażystka nie przeprowadziła ze mną wywiadu odnośnie ewentualnych bólów czy kontuzji itd. oraz nie otrzymałem specjalnej bielizny do odbycia masażu. Sam masaż Pani wykonała jednak bardzo dobrze natomiast łóżko na którym usługa była wykonywana było na tyle fatalne, że jako klient nie mogłem być zadowolony. Jest ono po prostu do wymiany! Materiał był popękany w wielu miejscach i czuć było nieprzyjemnie kłucie w uszkodzonych miejscach. W miejscu gdzie opiera się głowę wystawał plastik który dosłownie wrzynał mi się w twarz. Łóżko było również na tyle wąskie ze nie miałem jak swobodnie położyć rąk i po prostu mi spadały na boki - mam 186 cm wzrostu i szczupła, delikatnie umięśnioną sylwetkę. Masaż zamiast 60 min trwał ok. 45 min (wszedłem do malutkiej klitki gdzie odbywał się masaż o godz 17;11, koniec był już o 17:55). Po kontakcie mailowym z Beauty Derm SPA o zaistniałej sytuacji otrzymałem wiadomość zwrotną abym skontaktował się z Grouponem w celu ewentualnej reklamacji, wiec oni jako firma „umywają rączki” i kierują do firmy, która jedynie pośredniczy w zakupie… Podsumowując: jakość, obsługa, zainteresowanie klientem i rozwiązywanie problemów klienta, wszystko na bardzo niskim poziomie…
K
Klemens
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 18, 2022
Bardzo fajny masaż. Pani bardzo profesjonalna. Miła atmosfera.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

wyszczuplający masaż limfatyczny na urządzeniu Roll Shaper (1 godz.)

  • 38,99 zł zamiast 100 zł za 5 zabiegów (do wykorzystania w ciągu 4 tygodni od 1. wizyty),
  • 74,99 zł zamiast 200 zł za 10 zabiegów (do wykorzystania w ciągu 4 tygodni od 1. wizyty),
  • 104,99 zł zamiast 300 zł za 15 zabiegów (do wykorzystania w ciągu 8 tygodni od 1. wizyty).

Dla każdej osoby możliwość skorzystania ze specjalnych ofert dodatkowych na basen, sauny, siłownię, trening personalny oraz pakiety spa. 

Informacje na temat zabiegu i jego efektów.

Beauty Derm Instytut Centrum SPA

Wieloletnie doświadczenie w kosmetologii i dermatologii estetycznej wzbogacone o wiedzę z zakresu filozofii Dalekiego Wschodu pozwoliło właścicielom Instytutu Beauty Derm stworzyć w 2002 roku gabinet, w którym klienci mogli profesjonalnie zadbać o wygląd, zdrowie i samopoczucie. Po przeszło 10 latach prężnej działalności Instytut tworzą: Centrum Spa w Hotelu Posejdon w Gdańsku, jak również gdyński Medical Day Spa, który dwukrotnie otrzymał wyróżnienie Prestige SPA Awards oraz rekomendację miesięczników „Uroda” i „InStyle”. Sukces Instytutu Beauty Derm wynika z umiejętnego stosowania wysokiej jakości preparatów kosmetycznych i nowoczesnych urządzeń przez specjalistów będących członkami Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podczas pierwszej wizyty groupon wymieniany jest na karnet ważny 4 lub 8 tygodni w zależności od wybranej opcji.
Konieczna rezerwacja tel. 58 511 30 51 lub 507 081 224 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Beauty Derm Instytut Centrum SPA w Hotelu Posejdon