zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Ballerina Pole Dance School

Przemysłowa 39, Poznań

Dowolne zajęcia: 4 wejścia na wybrane zajęcia za 99,99 zł i więcej opcji w Ballerina Pole Dance School (do -41%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zajęcia przy wykorzystaniu pionowego drążka treningowego łączą w sobie akrobatykę, naukę figur oraz taniec

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zajęć: 1 godz.
  • dostępne zajęcia: exotic pole, stretch pole, hand stand i pole dance
  • terminarz dostępny tutaj

Exotic Pole:

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które chcą obudzić w sobie pewność siebie, odkryć swoją kobiecość i charakter niezależnie od wieku, wzrostu i wagi. 60 minut zajęć na poziomie od podstaw, łączących w sobie elementy “Floor Work” czyli tańca z wykorzystaniem podłogi, bez trudniejszych akrobacji charakterystycznych dla klasycznego pole dance. Exotic to sposób, aby pokazać pokazać swoje piękno, wdzięk i wyjątkowość.

Stretch Pole:

60 minut podczas których wykonywane są ćwiczenia fizyczne polegający na rozciąganiu mięśni celem ich uelastycznienia. Ćwiczenia łączą w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych polegające na izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go. Zajęcia poprawiają gibkość ciała. Podczas zajęć można nauczyć się wykonać szpagaty wykroczno-zakroczne, tureckie oraz różnego rodzaju mostki. Dobre udoskonalenie treningów na rurce.

Hand Stand:

Nauka samodzielnego stania na rękach. Zajęcia prowadzone są od podstaw, przygotowują do siłowego wstawania na rękach, przedramionach i na głowie w różnych wariantach. Nauka balansu oraz trzymania poprawnej sylwetki. Dzięki współpracy z grupą Street Workout Poznań lekcje prowadzi Hubert Romel - wicemistrz Polski w pompkach, mistrz w staniu na rękach na czas w zawodach Best Stronger. Czas trwania 1 lekcji - 60 min.

Polo dance:

Nauka tańca sportowego z elementami akrobatyki na drążku pionowym. Zajęcia trwają 60 minut i poprzedzone są 20-minutową rozgrzewką cardio i ćwiczeniami wzmacniającymi. Następnie na uczestników czeka trening właściwy, podczas którego kursantki uczą się podstawowych obrotów, figur i w miarę podnoszenia swoich umiejętności łączą je w różne kombinacje lub choreografie. Podczas treningu buduje się głównie siłę mięśni, a także podnosi ich wytrzymałość oraz gibkość. Dodatkowo rzeźbi się figurę oraz polepsza kondycję. Zajęcia zakończone są 10-minutowym rozciąganiem poszczególnych partii ciała.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientek.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 727 516. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ballerina Pole Dance School

Poznańska szkoła powstała po to, aby każda kobieta miała możliwość spróbowania i zakochania się w pole dance, a później mogła również podnosić swoje umiejętności. Zajęcia te łączą akrobatykę, wykonywanie wymyślnych figur oraz piękny, charyzmatyczny taniec. W Ballerina Pole Dance School nie liczy się wiek, waga, wzrost ani kondycja fizyczna. Przy odrobinie determinacji i systematyczności wszystko przychodzi z czasem. Treningi odbywają się na długich rurkach – 3,5 m. W zależności od preferencji do wyboru są dwie X-Pole T-Gold, tytanowe rurki (45 mm) lub trzy Lupit Pole, 4 chromowane (42 mm) oraz proszkowa SunPole (42 mm). Wszystkie hipoalergiczne, bez dodatku niklu.