Brak nowych powiadomień

Sw. Wincentego 95/3, Warszawa

Tajska uczta z zupą i wybranym makaronem od 69,99 zł i więcej opcji w Autorskie Bistro&Cafe (do -42%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aromatyczna uczta inspirowana kuchnią tajską; zupa oraz wybrany makaron w zestawie dla 2 lub 4 osób i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin


Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: azjatycka
  • skład oferty: tajska uczta

W ramach uczty:

Zupa:

  • zupa tajska – aromatyczna, pikantna słodko-kwaśna zupa z mleczkiem kokosowym, kiełkami fasoli mung i pieczarkami (serwowana z krewetkami lub kurczakiem lub vege z cukinią).

Danie główne:

  • makaron pad thai – makaron ryżowy w słodko-kwaśnym sosie z kurczakiem, kiełkami mung, zieloną cebulką, świeżym chili i orzeszkami ziemnymi.

lub

  • makaron pad thai z krewetkami – makaron ryżowy w słodko-kwaśnym sosie z krewetkami, kiełkami mung, zieloną cebulką, świeżym chili i orzeszkami ziemnymi.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji grouponu 14.02.2019 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Nie ma możliwości korzystania z oferty w soboty oraz niedziele pomiędzy 14:00 a 18:00
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Wymagana wcześniejsza rezerwacja wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24 h groupon przepada. Osoby bez rezerwacji nie będą obsługiwane.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Autorskie Bistro&Cafe

W przytulnym, a zarazem eleganckim wnętrzu położonego na Targówku lokalu w zależności od potrzeb można w bliskim gronie przyjemnie spędzić zarówno krótkie, jak i dłuższe chwile. Autorska, lekka kuchnia oparta na świeżych, naturalnych produktach, w starannej i estetycznej oprawie zaprasza swoich gości na kulinarną podróż dookoła świata. Dowodem tego jest lektura menu, w którym widnieją m.in. przystawki (cukiniowe placki z wędzonym łososiem, carpaccio wołowe, befsztyk tatarski), zupy (krem podmidorowy, zupa tajska), dania główne (żeberka z sosem BBQ, roladki z indyka w trzech odsłonach), pierogi, makarony (gnocchi z kozim serem i truflą), desery i więcej.

Autorskie Bistro&Cafe

Restauracja, Azjatycka