zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

Mozarta 6, Warszawa

Skaling, polerowanie, fluoryzacja i przegląd jamy ustnej od 79,99 zł w Artomed Stomatologia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowy pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
2 Oceny1 reviews
lipiec 24, 2021
Przy zakupie trzeba mieć świadomość, że w cenę nie jest wliczone piaskowanie, płatne 180 zł na miejscu. Zabiegi są wykonywane przy otwartych drzwiach do gabinetów, wszyscy w poczekalni widzą i słyszą co się dzieje na fotelach. Pomiędzy gabinetami wciąż chodzą panie (asystentki?), rozmawiają ze sobą "przez scianę", itp.
replied
View Comment +

O tej ofercie


Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, polerowanie, fluoryzacja i przegląd jamy ustnej

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 21 16. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dla klientów Groupon przysługuje dodatkowa zniżka: 10% na wypełnienie ubytku jednego zęba (1-2 powierzchnie zęba, czyli mały lub średni ubytek). Rabat ważny przez miesiąc od zrealizowanej wizyty z grouponem. Dla klientów z gruponem na skaling, piaskowanie w cenie 140 zł. Nie ma możliwości zrealizowania Grouponu po zapisaniu się na wizytę przez portal Znanego Lekarza. Zapisy wyłącznie telefoniczne lub osobiste.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Artomed Stomatologia

Zarówno dzieci, jak i dorośli po piękny biały uśmiech mogą udać się do kliniki Artomed na Służewie. Tutejsi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii i ortodoncji. Warto podkreślić, że w nagłych przypadkach pacjenci mogą tu skorzystać z całodobowego pogotowia dentystycznego.