Brak nowych powiadomień

Argonaut

Rajska 6 (III piętro pok. 208), Gdańsk

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej od 59,99 zł w Argonaut w Gdańsku

20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • EFR (Emergency First Response): kurs zatwierdzony przez Międzynarodową Radę Resuscytacji
  • W programie m.in. resuscytacja krążeniowo-oddechowa, użycie defibrylatora AED, postępowanie w przypadku zawału serca, zatruć i więcej
  • Kurs zakończony zaświadczeniem
  • Więcej znajdziesz na Facebooku

W skrócie

Zamiast rozkładać ręce, dowiedz się, jak nieść pomoc tam, gdzie ważą się losy innych. Z dzisiejszym grouponem wybierz się na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej do Argonaut w Gdańsku.

Oferta
4-godzinny kurs pierwszej pomocy przedmedycznej z uprawnieniami do ratowania osób dorosłych, dzieci i niemowląt z nauką obsługi automatu do defibrylacji AED w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 94,99 zł za kurs dla 2 osób,
3) 189,99 zł za kurs dla 4 osób.

Pierwsza pomoc przedmedyczna to kompleksowe szkolenie zawierające wszystkie ważne elementy nowoczesnego ratownictwa (m.in. użycie apteczki, postępowanie w przypadku zatrzymania oddechu, utraty przytomności, zatruć pokarmowych czy unieruchamianie złamanych kończyn). Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla rodziców, pracowników przedszkoli i żłobków, opiekunów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych tematyką pierwszej pomocy. Teorii towarzyszą praktyczne ćwiczenia na manekinach, a uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe.

Argonaut
Największa szkoła pływania w Gdańsku z zapleczem sprzętowym pozwalającym obsłużyć nawet 100 osób jednocześnie. Kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania, aqua aerobiku oraz kursy nurkowania.

Ponadto Argonaut organizuje profesjonalne kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, których celem jest nauka praktycznych umiejętności postępowania w nagłych stanach zagrożenia zdrowia i życia. Podczas szkolenia uczestnicy nie tylko poznają teoretyczne aspekty niesienia pomocy w nagłych przypadkach, ale przede wszystkim nabywają praktycznych zdolności pozwalających sprawnie i skutecznie reagować w sytuacjach kryzysowych. Kursy przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kurs zakończony uzyskaniem zaświadczenia.
Konieczna rezerwacja email: argonaut1@tlen.pl z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Argonaut

Zajęcia, Kurs akademicki